Newsello.pl

Turystyka

Najpopularniejsze górskie miejscowości w Polsce

Najpopularniejsze górskie miejscowości w Polsce

Turystyka
wtorek, 06 września 2016, 11:42
Późne lato to idealna pora na wyjazd w góry. Przed zorganizowaniem wycieczki warto jednak zapoznać się z ofertami, które omijają najpopularniejsze miejsca wybierane przez tłumy turystów.
Wrocław Lufthansa

Większa liczba połączeń z Wrocławia do Frankfurtu

Turystyka
piątek, 26 sierpnia 2016, 13:27
Linie lotnicze Lufthansa zwiększają liczbę rejsów na trasie z Wrocławia do Frankfurtu nad Menem. W zimowej siatce połączeń pojawi się 6 dodatkowych lotów w tygodniu.
Loty z przesiadkami - jak je przetrwać

Loty z przesiadkami - jak je przetrwać

Turystyka
środa, 24 sierpnia 2016, 13:33
Podróż lotnicza może obejmować transport pomiędzy portem „A” i „B” docelowo, bez żadnych przesiadek. Często jednak na dalekich, egzotycznych kierunkach polscy turyści muszą zaakceptować przesiadki, mające miejsce w ważnych węzłach lotniczych na świecie.
Portugalskie malarstwo w Łodzi

5 najpiękniejszych murali na ulicach polskich miast

Turystyka
czwartek, 18 sierpnia 2016, 14:20
Mają różne rozmiary, są kolorowe, a czasami czarno-białe. Wywołują przeróżne odczucia – od radości, po zdziwienie, czy nawet oszołomienie, często skłaniając odbiorców do refleksji i zadumy.
Wakacyjny niezbędnik

Urlop idealny? Nie zapomnij o ważnych drobiazgach

Turystyka
piątek, 12 sierpnia 2016, 12:06
Wymarzony urlop może zmienić się w koszmar, jeśli zapomnisz o kilku ważnych drobiazgach. Przypominamy, oprócz dobrego humoru, ubrań i pieniędzy dobrze zabrać ze sobą kilka drobiazgów, przydatnych w awaryjnych sytuacjach.
Lotnisko Wrocław

Loty z Wrocławia wybierane coraz chętniej

Turystyka
poniedziałek, 08 sierpnia 2016, 12:48
W lipcu w Porcie Lotniczym Wrocław obsłużono prawie 258 tysięcy pasażerów (0,7% wzrostu). W szczycie sezonu wakacyjnego wyraźnie wzrosło zainteresowanie lotami na południe Europy i do Wielkiej Brytanii.
Bezpieczeństwo podczas wakacji

Zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

Turystyka
środa, 03 sierpnia 2016, 12:28
Domek nad morzem, chatka w górach, a może namiot? To najczęstsze pytania, które zadajemy sobie planując podróż. Pamiętajmy, że bez względu na to, jakie będą nasze wybory, na pierwszym miejscu podczas takiego wypoczynku powinniśmy postawić bezpieczeństwo.