Newsello.pl

Moda

Zegarki GUESS idealne na Dzień Matki

Zegarki GUESS idealne na Dzień Matki

Moda
wtorek, 23 maja 2017, 16:31
Dzień Matki to wyjątkowa data w kalendarzu. Dla wielu z nas mama jest jedną z najważniejszych, jeśli nie najważniejszą osobą w życiu. Bezwarunkowa miłość, bezgraniczne zaufanie, niekończąca się cierpliwość – cała ONA.
Lato z Decathlonem

Lato z Decathlonem

Moda
czwartek, 11 maja 2017, 16:42
Mix modnych kobiecych fasonów, energetyzujących wzorów oraz sportowego looku. Kostiumy kąpielowe Decathlon lato 2017 to efekt inspiracji surferkami. Ich charakter, energię i radość płynącą z pasji do sportów wodnych odnajdziemy w nowej kolekcji.
Dlaczego jeans nigdy się nie starzeje?

Dlaczego jeans nigdy się nie starzeje?

Moda
poniedziałek, 08 maja 2017, 15:15
Niezależnie od trendów w danym sezonie, jeans nigdy nie wychodzi z mody. Każdego roku na światowych wybiegach pojawiają się denimowe kreacje. Czy zima, czy lato, jeansy stanowią ten element garderoby, który nosimy zawsze.
Zegarki GOA - nowy „tercet” od Lacoste

Zegarki GOA - nowy „tercet” od Lacoste

Moda
czwartek, 27 kwietnia 2017, 15:25
GOA to wyjątkowa kolekcja w palecie zegarków Lacoste. Te sportowe, casualowe czasomierze już na pierwszy rzut oka wyróżniają się oryginalnym stylem - silikonowe paski, mix kolorystyczny, nuta fantazji oraz niebanalne elementy wykończenia.
Victoria - nowa kolekcja zegarków Lacoste

Victoria - nowa kolekcja zegarków Lacoste

Moda
wtorek, 11 kwietnia 2017, 10:50
Kombinacja stylu glamour i sportowej elegancji w połączeniu z prostym fasonem – taki cel postawili sobie projektanci francuskiego domu mody przy tworzeniu nowej kolekcji zegarków Lacoste.
Zapachy na walentynki

Walentynkowe zapachy dla niej i dla niego – propozycje perfum

Moda
poniedziałek, 13 lutego 2017, 14:50
Odpowiednio dobrany zapach to kropka nad „i” i dopełnienie każdej stylizacji. Potrafi odzwierciedlać temperament, poprawiać nastrój i… kusić. Ta ostatnia cecha jest szczególnie ważna podczas walentynkowego wieczoru.