Newsello.pl

Nie masz pomysłu, jak spędzić czas ze znajomymi? Oto 10 sposobów na ciekawe spotkania!

Ostatnio czas wolny stał się dobrem luksusowym, o które pieczołowicie dbamy. Wśród codziennych obowiązków, trudne wydaje się znalezienie chwili dla siebie, a co dopiero dla przyjaciół!
Czas ze znajomymi
Czas ze znajomymi

Warto jednak wiedzieć, że czas spędzony z najbliższymi pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, potęguje poczucie szczęścia i ułatwia zachowanie równowagi. Dlatego tak ważne jest podtrzymywanie i pielęgnowanie ww. relacji.

Każdy sposób na spędzenie czasu z przyjacielem jest dobry, jednak warto zadbać by był on produktywny i ciekawy dla obu stron, szczególnie latem, które daje nieskończone możliwości. Groupon przygotował ofertę dedykowaną przyjaciołom i podpowiada, jak ciekawie spędzić czas razem.

Odkryjcie nowe smaki
W miastach otwiera się coraz więcej lokali gastronomicznych oferujących dania z całego świata. Wybierzcie się w podróż kulinarną, a może odkryjecie smaki, które zainspirują was do zagranicznych wypraw? Warto zwrócić uwagę na bony rabatowe, happy hours, bądź tygodnie tematyczne organizowane przez lokale.

Nauczcie się czegoś nowego
Większość z nas chce być w ciągłym „kontakcie ze światem” i nieustannie poszukuje możliwości rozwoju. Poszukajcie otwartych warsztatów bądź paneli dyskusyjnych organizowanych w waszym mieście. To wspaniała możliwość podniesienia swoich umiejętności, doskonalenia pracy w grupie, a przede wszystkim spędzenia wartościowego czasu razem!

Zróbcie coś szalonego
Jeśli do tej pory obawialiście się spróbować czegoś nowego, to czas zaszaleć. Z przyjaciółmi na pewno będzie raźniej! Nowe, nieznane aktywności, które zapamiętacie na długo - czekają. Skok na bungee, wspinaczka, czy lot szybowcem to tylko kilka z nieszablonowych atrakcji, które znajdziecie w okolicy.

Przeczytajcie razem dobrą książkę
Wszyscy chcielibyśmy mieć więcej czasu na spotkanie z literaturą. Dlaczego więc nie poświęcić jednego z wieczorów na wspólne czytanie? Znajdźcie przytulne miejsce w ogrodzie bądź na tarasie i wybierzcie książkę. Szybko przekonacie się jak ciekawa może być wspólna lektura.

Zadbajcie o ciało i umysł
Dzień w spa? Któż o tym nie marzy? Masaż kamieniami wulkanicznymi, sauna, basen i pielęgnacja ciała to recepta na pełen relaks, a przede wszystkim niczym nie zakłócony czas na swobodne pogaduszki. Aby w pełni odpocząć nie trzeba wydawać zawrotnych kwot, dostępne są oferty na każdą kieszeń. Ciekawą alternatywą będzie zorganizowanie spa w domowym zaciszu.

Ruszcie się z kanapy
Jeżeli choć jedno z Was należy do osób aktywnych, to jest to wspaniała okazja by zarazić innych swoją pasją. Przecież nic bardziej nie motywuje, jak uprawianie sportu z przyjacielem. Umówcie się na wspólną przejażdżkę rowerem lub na mecz tenisa w weekend. Możecie też zainwestować w karnet na fitness lub siłownię. Regularne ćwiczenia nie tylko pozytywnie wpłyną na wasz stan zdrowia i sylwetkę, ale będą również doskonałą okazją do wspólnych rozmów.

Posłuchajcie dobrej muzyki
Letnie miesiące aż kipią od ofert festiwali i koncertów. Obecnie, już niemal każde miasto może pochwalić się ofertą skierowaną do fanów różnego rodzaju muzyki. W wielu miejskich parkach odbywają się też darmowe wydarzenia i występy. Przejrzyjcie ofertę atrakcji dostępnych w okolicy i pobawcie się przy dźwiękach ulubionej muzyki.

Nadróbcie zaległości filmowe
Kino jest dobre na każdą okazję, a wakacje to doskonały pretekst by nadrobić zaległości. Warto wiedzieć, że wybierając się do kina większą grupą znajomych możemy liczyć na zniżki. Alternatywą będzie zaaranżowanie seansu filmowego w domu bądź skorzystanie z oferty kin pod chmurką - często dostępnych za darmo.

Wyjedźcie w nieznane
Wspólny wyjazd to niezawodny sposób na integrację. Zorganizowany wypad z paczką przyjaciół pozwoli nie tylko lepiej się poznać, ale też zacieśnić przyjacielskie więzi. Poszukajcie nieznanych miejsc, odkryjcie nowe lokalizacje. Wspólna eksploracja przepięknej, polskiej przyrody może okazać się jeszcze bardziej interesująca niż dotychczas sądziliście.

Po prostu się pobawcie!
Wymarzone wakacje są pełne słońca, ale co zrobić gdy pada? Tu z pomocą przychodzą wracające do łask gry i zabawy. Popularne gry planszowe zapewnią doskonała rozrywkę i masę śmiechu. Niezwykle ciekawą alternatywą, wymagającą aktywności i zaangażowania są „Escape Rooms” – specjalnie zaaranżowane pokoje, naszpikowane zagadkami i łamigłówkami prowadzącymi do wyjścia. Praca zespołowa to klucz do sukcesu!

Groupon prezentuje wyjątkową kolekcję letnich atrakcji dedykowaną przyjaciołom. Do 2 sierpnia 2016 r. inspirować będzie pomysłami na: wypad na miasto, wypad za miasto, letnimi nowościami, pomysłami na domówkę oraz innymi nieszablonowymi możliwościami spędzenia wolnego czasu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również