Newsello.pl

Jak spędzić majówkę w mieście?

Zaplanuj wyjątkowy majowy weekend, nie wyjeżdżając ze stolicy. W mieście również można odpocząć i świetnie się bawić.
Jak spędzić majówkę w mieście?
Jak spędzić majówkę w mieście?

W przestrzeni miejskiej czeka dużo atrakcji. Spotkaj się ze znajomymi i spędzaj czas kreatywnie. Weekend w mieście wcale nie musi być nudny. Zorganizuj kilka dni aktywnego wypoczynku, a majówkę 2017 zaliczysz do najbardziej udanych!

Wyprawa dla podniebienia
Gastronomiczna mapa Warszawy może pochwalić się licznymi restauracjami, w których, oprócz dobrych smaków, czeka na nas gościnna, wyjątkowa atmosfera. By smacznie zjeść masz wiele możliwości do wyboru: kuchnie międzynarodowe, slow food, tapas bary, targi śniadaniowe czy food tracki. Rozpieszczaj się już od rana i wybierz się na śniadanie do modnej knajpki w twojej okolicy. Wieczorem najlepszym wyborem będą klubokawiarnie, w których możesz rozpocząć całonocną zabawę ze znajomymi. Szminka w mocnym kolorze zmieni twój look z dziennego na wieczorowy, dlatego najlepiej nosić ją zawsze przy sobie.


Uroki Wisły
Wybrzeże Wisły tętni życiem już od kilku sezonów wiosenno-letnich. Gdy pogoda dopisuje, jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków na spotkania w stolicy. Wybierz się ze znajomymi na całodniowy piknik na miejskiej plaży pod mostem Poniatowskiego. Obowiązkowo przespaceruj się przez Bulwary Wiślane i odwiedź Park Fontann. Nad rzeką na pewno przydadzą Ci się okulary przeciwsłoneczne oraz kapelusz lub czapka z daszkiem.


Aktywna przerwa
Kiedy na dworze robi się ciepło, grzechem jest nie wykorzystać sprzyjających warunków na sport na świeżym powietrzu. Umów się ze znajomymi w parku i zabierz ze sobą rower lub rolki. Oprócz dobrej zabawy, poprawisz swoją kondycję i dostarczysz swojemu organizmowi endorfin, których nigdy za dużo – zwłaszcza w majówkę! Lubisz rywalizację? Badminton lub frisbee będzie świetnym wyborem. Jeśli dbasz o swoją sylwetkę zamiast do fitness klubu wybierz się na zawsze czynną siłownię plenerową w twojej dzielnicy. Nie zapomnij przy tym, że profesjonalna odzież sportowa jest tutaj niezbędna.


Zakupy zawsze udane
Galerie handlowe to miejsce zakupów i spotkań towarzyskich. Dla kobiet zakupy z przyjaciółką zawsze są dobrym sposobem na miłe spędzanie czasu. Mimo, że 1 i 3 maja centra są zamknięte – nadal mamy ostatni weekend kwietnia i 2 maja, by wykorzystać ten czas na poszukiwanie wiosennych must have. Jeśli planujesz większe zakupy, na pewno przyda ci się duża torba, np. shopperka.

- W ferworze codziennych obowiązków nasze decyzje zakupowe są często nieprzemyślane. W domu okazuje się, że zakupiona rzecz jest nam niepotrzebna lub naszym zdaniem niewarta swojej ceny. W Factory, gdzie ceny zawsze są mniejsze od cen regularnych, a oferta dotyczy najlepszych marek, zmniejsza się ryzyko błędnych decyzji zakupowych. – mówi Agnieszka Krajewska (Site Marketing Coordinator w Factory Warszawa Ursus) - Zachęcamy do odwiedzenia factory.pl i zarejestrowania się na stronie. Regularnie dostarczane informacje na temat promocji i rabatów, pomogą w dokonywaniu smart zakupów, czyli dobrej jakości produktów w niskich cenach.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również