Newsello.pl

Elektryczna kuchenka turystyczna, czyli pyszne i bezpieczne gotowanie na świeżym powietrzu!

Z dala od cywilizacji można odetchnąć świeżym powietrzem i cieszyć się naturą... a teraz, też i ciepłymi daniami! Jeżeli masz ochotę na ciepły posiłek w środku lasu, to marka MPM ma coś specjalnie dla Ciebie!
Elektryczna kuchenka turystyczna, czyli pyszne i bezpieczne gotowanie na świeżym powietrzu! [fot. materiały prasowe / MPM]
Elektryczna kuchenka turystyczna, czyli pyszne i bezpieczne gotowanie na świeżym powietrzu! [fot. materiały prasowe / MPM]

Rozpoczął się czas beztroskiego lenistwa i głębokiego relaksu. Wakacje. Nareszcie możemy oderwać się od zgiełku miasta i wyruszyć w podróż w nieznane. A jak nie w nieznane, to nad jezioro, na działkę albo w górskie, leśne zakątki. Dla planujących rodzinny kemping przygotowane zostało specjalne urządzenie, które pozwoli poczuć nieznany dotąd komfort przygotowywania posiłków pod tzw. chmurką. Dwupalnikowa  kuchenka indukcyjna MKE-11 od marki MPM to sposób na udany i bezpieczny biwak.

Gotowanie w plenerze

Przenośna kuchenka indukcyjna MKE-11 posiada dwa niezależne od siebie pola grzejne. Pozwala na szybkie i czyste gotowanie z ustawieniem temperatury w przedziale od 60° do 240° C. Możemy na niej przygotować dania w naczyniach o średnicy od 9 cm do 24 cm. Niezależnie od tego, czy zrobimy małą przekąskę na ciepło, czy pełny zestaw obiadowy, będziemy mogli cieszyć się prawdziwą przyjemnością z gotowania. Urządzenie pokrywa wytrzymała płyta ceramiczna, a jego stabilność zapewniają gumowe nóżki antypoślizgowe. Sprawdzi się w zróżnicowanym terenie i odpowie na wszystkie rodzinne wymagania.

Bezpieczeństwo

Przenośna kuchenka indukcyjna to świetna alternatywa dla przenośnych kuchenek gazowych. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa – rezygnujemy z łatwopalnego gazu na rzecz energii elektrycznej. Model MKE-11 od marki MPM posiada automatyczny wyłącznik, który reaguje po 5 sekundach bezczynności oraz ochronę przed nadmiernym wzrostem lub spadkiem napięcia w sieci elektrycznej.

Płyta posiada również wentylator chłodzący sterowany przez mikroprocesor – włącza się i wyłącza automatycznie w zależności od osiągniętej przez kuchenkę temperatury. Co więcej, jeżeli użyjemy niewłaściwego naczynia, urządzenie natychmiast to wykryje i przejdzie w stan czuwania. Zalety przenośnej kuchenki indukcyjnej docenią w szczególności rodzice najmłodszych pociech. Od teraz będą mogli oni bez obaw cieszyć się wspólnym gotowaniem na świeżym powietrzu.

Dwupolowa kuchenka indukcyjna od marki MPM zachęca do włączenia gościnności nawet na rodzinnym kempingu. Gotuj, przyrządzaj i zaskakuj swoich najbliższych!

#MPM #WŁĄCZGOŚCINNOŚĆ

Kuchenka indukcyjna MKE-11cena 398 złotych brutto.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również