Newsello.pl

Sport

Red Bull Zjazd na Krechę

Poznaj trasy Red Bull Zjazd na Krechę

Sport
piątek, 22 stycznia 2016, 09:17
Red Bull Zjazd na Krechę to wyścig nieprzewidywalny. O końcowym sukcesie - obok umiejętności narciarskich lub snowboardowych - decydują także sprint na starcie, dobór smarów, przemyślana taktyka, duża doza szczęścia oraz znajomość tras!
Mateusz Malina

Zostań mistrzem - ucz się od najlepszych

Sport
poniedziałek, 18 stycznia 2016, 11:28
Jeśli w ramach noworocznych postanowień zdecydowałeś, że przyszedł czas, by na poważnie zająć się sportem, przeczytaj co radzi Mateusz Malina, mistrz i rekordzista świata we freedivingu.
Eliminator MTB

Nowy sezon cyklu Eliminator MTB

Sport
środa, 13 stycznia 2016, 14:04
Zbliża się kolejny sezon cyklu miejskich sprintów rowerowych Eliminator MTB. W roku 2016 pojawią się nowe lokalizacje ale przede wszystkim mistrzostwa Polski w Lublinie.
Impelki

Orlen Liga wraca po przerwie dla Reprezentacji

Sport
poniedziałek, 11 stycznia 2016, 13:51
Koniec przerwy w rozgrywkach Orlen Ligi. Do rywalizacji o Mistrzostwo Polski powraca 12 zespołów, wśród nich Impel Wrocław. Już za trzy dni Impelki zagrają swój pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera – Jacka Grabowskiego.
Impelki

Sparingi Impela Wrocław z Budowlanymi Łódź

Sport
poniedziałek, 11 stycznia 2016, 09:42
W czwartek i piątek Impel Wrocław rozegrał dwa sparingi z ekipą Budowlanych Łódź. Na boisku zobaczyć można było wszystkie Impelki i Budowlane, które obecnie dostępne są do dyspozycji trenerów.
Impelki

Sparingowe plany Impela Wrocław

Sport
czwartek, 07 stycznia 2016, 09:58
Przerwa w rozgrywkach Orlen Ligi spowodowana europejskimi kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich trwa w najlepsze. Impelki do maksimum wykorzystują wolne w Lidze i przygotowują się do drugiej części sezonu.
Strój na narty

Strój na zimowe sporty

Sport
poniedziałek, 04 stycznia 2016, 08:58
Dobry strój to połączenie ciepła, funkcjonalności i wygody. Na szczęście czasy ogromnych kurtek i nieforemnych kombinezonów już minęły – na nartach można też wyglądać ładnie.