Newsello.pl

Wiktoria Zwolińska: Mistrzyni sztuki dźwięku zaprasza do Strefy Kultury Wrocław! [WIDEO]

Czas biegnie nieubłaganie, a już niedługo będziemy świadkami niezwykłego wydarzenia muzycznego w Strefie Kultury Wrocław
Wiktoria Zwolińska Fot: materiały prasowe
Wiktoria Zwolińska Fot: materiały prasowe

Na scenie pojawi się niezwykła wokalistka, której głos znać już miliony - Wiktoria Zwolińska, finalista trzeciej edycji programu THE VOICE KIDS. Ta wyjątkowa artystka od pierwszych kroków na scenie konsekwentnie wyznacza nowe standardy muzyczne, zdobywając serca fanów na całym globie. Podczas nadchodzącego koncertu Wiktoria zaserwuje publiczności niepublikowane wcześniej utwory, które stanowić będą esencję jej muzycznej duszy.

Kim jest więc Wiktoria Zwolińska?

Po licznych triumfach piosenek takich jak "Skrawki" z udziałem Dawida Tyszkowskiego, "suszy" czy reworku "Zazdrość", który promował jej debiutancką EP-kę "na podstawie zazdrości...", artystka wraca z nowym materiałem po kilkumiesięcznej ciszy. To właśnie nieznane dotąd utwory stanowić będą serce nadchodzącego spektaklu, oferując słuchaczom unikalną okazję usłyszenia ich premierowo na żywo! Ostatnie życiowe doświadczenia jedynie wzmocniły jej wrażliwość, którą z pewnością poczujecie, biorąc udział w jej koncercie.

Wydarzenie to obiecuje być niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich miłośników muzyki o najwyższych lotach. Nie przegap okazji, by zanurzyć się w magicznej atmosferze wyjątkowego występu, który na długo pozostanie w pamięci! Już dziś zarezerwuj swoje miejsce na niezapomnianą muzyczną podróż z niezrównaną Wiktoria Zwolińską!

Koncert:

Miejsce: Firlej/Wrocław
Data: 23.05.2024

Bilety:
50 zł w przedsprzedaży do 15 kwietnia
60 zł od 16 kwietnia do 22 maja
70 zł w dniu koncertu

ip
Fot: materiały prasowe 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również