Newsello.pl

Seks oralny - co warto o nim wiedzieć?

Dlaczego warto zdecydować się na miłość francuską i co warto o niej wiedzieć?
Seks oralny
Seks oralny

Seks oralny zwany również miłością francuską to jedna z form aktu seksualnego, która potraktowana może być jednocześnie jako gra wstępna. Zdecydowanie częściej preferują ją mężczyźni, zdarza się, że kobiety krępują pieszczoty oralne, tymczasem mogą nieść ze sobą zupełnie nowy poziom przyjemności. Dlaczego warto zdecydować się na miłość francuską i co warto o niej wiedzieć?

Seks oralny - jak robić to dobrze?

Seks oralny polega na stymulowaniu narządów płciowych partnera przy pomocy ust i języka. Pieścić w ten sposób można również partnerkę. Fachowe słownictwo rozróżnia wówczas rodzaje miłości francuskiej na fellatio (stymulację penisa) i cunnilingus (stymulację łechtaczki). Istotne jest zwłaszcza odpowiednie przygotowanie do seksu oralnego, które w głównej mierze opiera się na zachowaniu właściwej higieny. Nie musimy jednak obawiać się naturalnego zapachu okolic intymnych, zdecydowana część płci przeciwnej określa go bowiem jako przyjemny. Podczas pieszczot nie należy przesadzać, lepiej zacząć subtelnie, a dopiero później spróbować różnych technik. Części intymne są niezwykle delikatne, dlatego przygryzanie niekoniecznie będzie dobrym pomysłem. Warto zadbać także o nawilżenie. Wielu mężczyzn uważa, że niesamowicie podniecające w czasie seksu oralnego, jest dotykanie jąder, o czym partnerki często zapominają. Ponadto, podczas seksu oralnego, najlepiej wykonywać jednocześnie ruch dłonią (analogiczny do męskiej masturbacji). Połączenie ruchu ustami i dłonią zapewnia mężczyznom maksimum doznań.

Nie tylko kobiety muszą stosować się do określonych wskazówek. Zdaniem Pań mężczyźni zbyt często narzucają przesadne tempo podczas miłości francuskiej, podczas gdy one potrzebują o wiele więcej czasu na rozluźnienie i skupieniu się na własnej przyjemności. Co więcej, kobiety preferują uprawianie seksu oralnego po ciemku, czują się wówczas znacznie pewniej. Mężczyźni zdecydowanie wolą widzieć partnerkę podczas seksu oralnego. Wielu z nich podnieca również kontakt wzrokowy podczas samego aktu.

Doświadczenia ma znaczenie

Seks oralny wymaga nieco więcej umiejętności, dlatego ważna jest przede wszystkim praktyka. Najlepiej, gdy partnerzy uczą się od siebie nawzajem i informują o tym co lubią, a co niekoniecznie sprawia im przyjemność. Podstawa to szczerość, dzięki temu łatwiej odnaleźć przepis na udane pożycie. Czy przed seksem oralnym można jednak jakoś ćwiczyć? Oczywiście, że tak! Przydatne okażą się, chociażby silikonowe usta do ćwiczeń mięśni twarzy i ust. Co ciekawe, tego rodzaju gadżet pozwoli jednocześnie na ujędrnienie mięśni twarzy, dzięki czemu znacznie poprawi się wygląd skóry. Dedykowany jest on kobietom, które chciałyby polepszyć swoje umiejętności w seksie oralnym. Ciekawym wyborem będzie jednocześnie gra Lolipop, która stawia przed partnerami szereg wyzwań, wszystkie dotyczą właśnie seksu oralnego. Możecie sprawdzić m.in. jak stymulować punkt G podczas namiętnej miłości francuskiej. Do zabawy warto wykorzystać lubrykanty i smakowe żele, doskonałym wyborem jest, chociażby lubrykant malinowy, który uprzyjemni doznania, podobnie jak wielosmakowe prezerwatywy. Wspomniane powyżej gry i akcesoria erotyczne znajdziemy w sklepie internetowym SexShop112.

Seks oralny a masturbacja

Mężczyźni, którzy pragną poczuć się jak podczas seksu oralnego, lecz nie mają partnerki, skorzystać mogą  z masturbatorów oralnych. Dobrym wyborem są zwłaszcza masturbatory wykonane z cyberskóry, ponieważ ten materiał jest najbardziej wytrzymały i wygląda jednocześnie bardzo realistycznie. Do wyboru są także lalki dmuchane z dodatkowym otworem.

Seks oralny zapewnia zupełnie inne doznania od klasycznego zbliżenia, dlatego z pewnością trzeba go spróbować. To jednocześnie świetny sposób na grę wstępną, który z rozpali obie strony do czerwoności.Artykuł Partnera

fot. pexels.com

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jakie metody antykoncepcji wybierają Polki?

Jakie metody antykoncepcji wybierają Polki?

Seks
wtorek, 23 maja 2017, 16:47
Jak wynika z badania opinii przeprowadzonego na zlecenie Gedeon Richter, metodą antykoncepcji najchętniej stosowaną przez Polki są prezerwatywy.

Zobacz również