Newsello.pl

Tańcząc na czubkach palców – literatura dla kobiet w najlepszym wydaniu!

Gabriela Anna Kańtor po raz kolejny raczy nas książką, która nie powinna ominąć żadnej miłośniczki ciekawych historii! Przekonajmy się, co takiego kryje się pod intrygującym hasłem "tańca życia"!
Tańcząc na czubkach palców – literatura dla kobiet w najlepszym wydaniu! [fot. materiały prasowe]
Tańcząc na czubkach palców – literatura dla kobiet w najlepszym wydaniu! [fot. materiały prasowe]

Życie potrafi przynieść wiele niespodzianek, zwłaszcza, gdy udało nam się już założyć rodzinę i żyć spokojnie przez długi czas – to właśnie wtedy zmiany okazują się być najbardziej dotkliwe, a odnalezienie spokoju na nowo, niezwykle trudne...

Wszyscy ci, którzy mieli okazję przeczytać "Koronki z płatków śniegu" autorstwa Gabrieli Anny Kańtor, prawdopodobnie nie mają wątpliwości, literatura kobieca zyskała kolejną, niezwykle ciekawą i oryginalną autorkę. Z tym większą przyjemnością, mamy okazję zapowiedzieć premierę jej kolejnej książki – "Tańcząc na czubkach palców"!

Autorka, tym razem prezentuje nam powieść o tańcu życia, w którym główna bohaterka dotyka stopami ziemi, a jednocześnie próbuje sięgnąć nieba. Paulinę Wojnowicz poznajemy w trzech kolejnych figurach jej tańca: jako osamotnione dziecko, jako młodą, pełną nadziei dziewczynę oraz jako dojrzałą, świadomą siebie kobietę.

Kiedy jej dzieci wchodzą w dorosłość i zaczynają rozwijać skrzydła, gniazdo rodzinne nagle pustoszeje; obie córki emigrują z kraju, syn studiuje daleko od domu.

Nieoczekiwanie pojawiają się problemy finansowe, a do tego wszystkiego małżeństwo Pauliny przeżywa poważny kryzys.

W tym trudnym momencie prawdziwy taniec dopiero się dla Pauliny zaczyna: oto pojawia się tajemnicza osoba, która jedną krótką rozmową telefoniczną przewróci jej życie do góry nogami.

Książka stanowi próbę opowiedzenia o sytuacji kobiety w jej własnej rodzinie i w otaczającej ją społeczności, o jej szansach na zmianę status quo, o odwadze i marzeniach. I o tym, że tylko kobiety potrafią tańczyć na czubkach palców.

"Tańcząc na czubkach palców" ukaże się 9 maja.

Polecamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Gastro Miasto – 5. edycja! [fot. materiały prasowe organizatora / Gastro Miasto ]

Gastro Miasto 2018 – poznajcie szczegóły 5. edycji!

Kultura
środa, 15 sierpnia 2018, 02:15
W ten weekend, po raz kolejny, Wrocław stanie się idealnym miejscem dla fanów odpoczynku i dobrego jedzenia przy akompaniamencie wspaniałej muzyki! Poznajcie plan wydarzenia i sprawdźcie mapę!

Zobacz również