Newsello.pl

Sowdive: europejska trasa i jedyny koncert w Polsce [WIDEO]

Miłośnicy alternatywnego rocka i shoegaze w Polsce zacierają ręce z radości, ponieważ brytyjska grupa Sowdive ogłosiła swoją europejską trasę koncertową na rok 2024.
Sowdive Fot: materiały prasowe
Sowdive Fot: materiały prasowe

Sowdive to formacja, która zyskała ogromne uznanie dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu, łączącemu w sobie elementy shoegaze, dreampopu i alternatywnego rocka. W skład zespołu wchodzą utalentowani muzycy, takie jak wokalistka i gitarzystka Rachel Goswell, wokalista i gitarzysta Neil Halstead, gitarzysta Christian Savill, basista Nick Chaplin oraz perkusista Simon Scott.

Europejska trasa koncertowa obejmuje wiele miast, a jednym z najważniejszych punktów jest Warszawa. Polska publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję doświadczyć energetycznego i ekscytującego występu Sowdive już 27 stycznia 2024 roku w renomowanym Warszawskim Klubie Progresja. To wyjątkowy moment dla fanów, którzy będą mieli szansę zanurzyć się w hipnotyzujących dźwiękach zespołu na żywo i uczestniczyć w niezapomnianej muzycznej podróży.

Dla wszystkich entuzjastów twórczości Sowdive, rok 2024 zapowiada się niezwykle ekscytująco. Trasa koncertowa to nie tylko okazja do odkrywania nowych dźwięków, ale także szansa dołączenia do społeczności, która docenia unikalne brzmienie i artystyczną wrażliwość tego wyjątkowego zespołu. Niech rok 2024 stanie się rokiem Sowdive dla fanów z Polski i całej Europy.

ip
Fot: materiały prasowe 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również