Newsello.pl

Przysionek, dom dla pozornie umarłych – powieść o życiu mężczyzn

Tomasz Kowalski znany jest z dogłębnej analizy psychiki tworzonych przez siebie postaci. Tym razem, będziemy mieli okazję poznać męski świat, jaki na co dzień może nam umykać.
Przysionek, dom dla pozornie umarłych – powieść o życiu mężczyzn [fot. materiały prasowe / Wydawnictwo MG]
Przysionek, dom dla pozornie umarłych – powieść o życiu mężczyzn [fot. materiały prasowe / Wydawnictwo MG]

Oto coś dla miłośników dobrej literatury, pokazującej życie od strony mężczyzny! Mamy przyjemność przedstawić nową powieść Tomasza Kowalskiego "Przysionek, dom dla pozornie umarłych".

Kowalski, autor takich książek jak "Nie pozwolisz żyć czarownicy", "Mędrzec kaźni" oraz "Rozmowy na trzech grabarzy i jedną śmierć" w każdej powieści analizuje ludzkie zachowania i charaktery.

Jeżeli chcecie zyskać szansę na zdobycie tej wyjątkowej książki to mamy dla Was specjalny konkurs. Zapraszamy!

Opis książki

Zbiór opowieści zawartych w dziele pod tytułem Przysionek – dom dla pozornie umarłych porusza różne tematy. Snute przez bohaterów historie mówią o ludzkich lękach, niesprawiedliwości, przemijaniu, bolesnych wspomnieniach, niezrozumieniu, buncie, miłości i pożądaniu, ale również o uszkodzonych słuchawkach i kąpieli w Bałtyku.

Narratorami są czterej mocno dojrzali mężczyźni. Przyjaciele spotykają się co wtorek w knajpce, by przy kawie, piwie i papierosie pogadać o życiu. Każde opowiadanie jest wypadkową konkretnej sytuacji, zdarzenia czy rozmowy. Okazuje się przy tym, że pozornie zwykli faceci mogą być nie tylko wnikliwymi obserwatorami rzeczywistości, ale też wrażliwymi i sentymentalnymi ludźmi, poetami dojrzałego już życia. I to chyba w tym wszystkim jest najdziwniejsze, najbardziej nieprawdopodobne. A może nie?

Przekonajcie się sami!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również