Newsello.pl

Miuosh x Fdg.Orkiestra zagrają we Wrocławiu

wROCKfest.pl zaprasza na koncert promujący najnowszy album Miuosha – Pop. Miuosh wraz z pełnym składem Fdg. Orkiestra wystąpią 28 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.
Miuosh
Miuosh

Wydawnictwo POP przełamuje schematy myślenia o muzyce hip-hopowej, stanowiąc wypadkową twórczości Miuosha z wyjątkowymi muzykami reprezentującymi odmienne artystyczne rejony oraz doskonałymi polskimi producentami.

Lata zaskakujących muzycznych kolaboracji zaowocowały płytą nad wyraz eklektyczną i pełną niestandardowych rozwiązań. Na płycie obok Miuosha pojawią się goście, którzy do tej pory nie byli kojarzeni z rapem. Te niezwykłe połączenia stanowią gwarancję niepowtarzalnych muzycznych doświadczeń.

Koncert:
Data: 28.10.17
Godz.20.00
Miejsce: Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

Bilety:
40 zł - do 15.09,
45 zł - przedsprzedaż,
50 zł - w dniu koncertu
60 zł - miejsca siedzące (balkon)

ip

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jak zakochać się w dźwięku gitary elektrycznej? [fot. Pixabay]

Jak zakochać się w dźwięku gitary elektrycznej?

Muzyka
poniedziałek, 02 lipca 2018, 15:41
Znudziła Ci się twoja ulubiona muzyka i szukasz czegoś nowego? Klasyka rocka i metalu zawsze wydawała ci sie zagadkowa i nie wiesz od czego zacząć? Zobaczmy, co da się zrobić!

Zobacz również