Newsello.pl

Galeria zdjęć z premiery filmu „Reakcja łańcuchowa”

Zobacz, jak wyglądali aktorzy na uroczystej premierze filmu nominowanego do Złotych Lwów.
Galeria zdjęć z premiery filmu „Reakcja łańcuchowa”
Galeria zdjęć z premiery filmu „Reakcja łańcuchowa”

4 grudnia w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Reakcja łańcuchowa” w reżyserii wielokrotnie nagradzanego Jakuba Pączka. Nowe dzieło producentów „Jesteś Bogiem” i „Sali samobójców”, to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia trójki trzydziestolatków, będących o krok od życiowego przełomu, który na zawsze odmieni ich świat.

Na czerwonym dywanie, obok reżysera, pojawili się aktorzy: Janusz Chabior, Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Włosok, Bartosz Gelner i Malwina Buss, autor zdjęć – Piotr Śliskowski i pełniący funkcję producenta – Filip Bajon. Wśród gości specjalnych imprezy znaleźli się, m.in.: Agnieszka Kawiorska, Aleksandra Hamkało, Kinga Burzyńska i Roma Gąsiorowska. Film „Reakcja łańcuchowa” znalazł się w prestiżowym gronie produkcji nominowanych do Złotych Lwów 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Opis filmu:
Marta kończy 30 lat i wkrótce ma wziąć ślub z Adamem. Jej przyszły mąż pochodzi z bogatego domu, ale jest zupełnie zdominowany przez charyzmatyczną i odnoszącą sukcesy matkę. Sytuacja młodych dodatkowo komplikuje się, gdy do opinii publicznej przedostaje się informacja o zaginięciu byłej dziewczyny Adama. Zakrojone na szeroką skalę poszukiwania Kasi szybko stają się tematem numer jeden wiadomości w kraju. A policyjne śledztwo w różnym stopniu dotyka nie tylko przyszłych małżonków, ale również ich bliskich, w tym – siostrę Marty – Asię oraz najlepszego przyjaciela pary, Pawła – niespełnionego filmowca, dla którego jedyną perspektywą zarobku stała się branża pornograficzna. Z czasem wydarzenia, które miały swój początek na urodzinowym przyjęciu-niespodziance, które mężczyźni zorganizowali Marcie, uruchomią spiralę tragicznych wydarzeń. W gęstniejącej atmosferze wzajemnych podejrzeń i oskarżeń nic nie będzie takie, jak mogłoby się na początku wydawać…

Na ekrany kin „Reakcja łańcuchowa” wejdzie w najbliższy piątek, 8 grudnia.

Galerii zdjęć do obejrzenia poniżej (Autor zdjęć: Katarzyna Wyrozębska)

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również