Newsello.pl

CARDIO BUNNY Wild Birds – poczuj się jak niezwykły, kolorowy ptak

Czy istnieją piękniejsze stworzenia niż rajskie ptaki? Są zjawiskowe, dzikie i bajkowo upierzone. To właśnie one są inspiracją nowej, jesiennej kolekcji Wild Birds.
CARDIO BUNNY Wild Birds
CARDIO BUNNY Wild Birds

Cudowronki, tak potocznie się je nazywa, symbolizują niezwykłą siłę i moc, tak jak kobiety CARDIO BUNNY. Stwórz swoją stylizację i bądź jak rajski, wolny ptak.

Główną inspiracją kolekcji Wild Birds były niezwykle piękne, rajskie ptaki, których upierzenie posiada niezliczoną feerię barw. Ich charakter i natura kojarzą się z wolnością, siłą i niezależnością, a właśnie taka jest kobieta Cardio Bunny. To kobieta, która doskonale zna swoją siłę i wie, jak dążyć do wyznaczonego celu.

Aurę tajemniczości wokół rajskich ptaków budowano już w XVI-wiecznej Europie. Już wtedy ich ptasie pióra wzbudzały zachwyt i zainteresowanie. Holenderski historyk i podróżnik Jan Van Linschoten poznając życie tych wspaniałych stworzeń napisał: „nikt nigdy nie widział tych ptaków żywych, ponieważ całe życie spędzają w przestworzach, zwracając się ku słońcu i nigdy nie spoczywając na ziemi, dopóki nie umrą”. Właśnie charyzma, energia i bajeczne upierzenie cudowronek stanowiło inspirację do kolekcji Wild Birds. Wyjątkowe połączenie jesiennych trendów z nowoczesną technologią oraz oryginalnymi dzianinami od europejskich producentów stworzyło nadzwyczajny charakter kolekcji Cardio Bunny.

Wszystkie tkaniny wykorzystane w kolekcji Wild Birds zostały stworzone i połączone w taki sposób, aby dawać największy komfort i swobodę podczas ruchów. Zostały zastosowane nie tylko termoaktywne dzianiny, ale również płaskie szwy. Wszystkie ciecia materiałów są dopasowane do wygody i komfortu kobiety. Główną dzianiną zastosowaną jest kultowa już technologia z apreturą ITOFINISH KELP, która pomaga w walce z cellulitem. Dodatkowo wszystkie topy i bluzki posiadają innowacyjne zamki błyskawiczne, które nie będą krępować ruchów podczas intensywnych ćwiczeń. Kolory Wild Birds to najmodniejsze barwy jesieni: energetyczna fuksja, soczysta limonka i hipnotyzujący granat. W kolekcji znajdziemy 26 nowych modeli ubrań, w tym aż 11 modeli legginsów. Duża ilość fasonów i kolorów daje nieograniczoną możliwość tworzenia najlepszych stylizacji, w których każda kobieta poczuje się wyjątkowo.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

Problemy z krążeniem w nogach – przyczyny i leczenie [fot. Pixabay]

Problemy z krążeniem w nogach – przyczyny i leczenie

Moda
piątek, 20 lipca 2018, 11:32
Objawy takie jak puchnięcie czy mrowienie nóg powinny być alarmujące. Warto wtedy przyjrzeć się swojej garderobie, nawykom i trybowi życia, bo już małe zmiany mogą nam oszczędzić naprawdę sporo kłopotu,
Pomysł na paznokcie z hi hybrid – czyli lato 2018 i moc kolorów! [fot. materiały prasowe / hi hybrid]

Pomysł na paznokcie z hi hybrid – czyli lato 2018 i moc kolorów!

Moda
czwartek, 19 lipca 2018, 11:19
Wakacje to świetny moment by zabłysnąć ciekawymi stylizacjami. Modne paznokcie to jeden z najbardziej istotnych detali o jakie możesz zadbać, by nie tylko olśniewać innych, ale przede wszystkim, byś sama się czuła z nimi wspaniale!

Zobacz również