Newsello.pl

Beata Pawlikowska - kalendarz na rok 2017

Pozytywne myśli, specjalne święta, autorskie rysunki, zdrowe przepisy – to wszystko czeka w „Kalendarzu 2017. Rok dobrych myśli”, który ukazał się 30 sierpnia nakładem Edipresse Książki.
Beata Pawlikowska, Kalendarz 2017
Beata Pawlikowska, Kalendarz 2017

Przez pierwszy miesiąc kalendarz będzie dostępny na wyłączność w sieci Empik, a następnie także w innych księgarniach.

Beata Pawlikowska zapewnia, że 2017 rok będzie dobrym rokiem, pełnym humoru, uśmiechu i radości. W tym celu na wszystkich kartach swojego nowego kalendarza zamieściła afirmacje, złote myśli, przemyślenia, wskazówki i porady – tak, by każdego dnia towarzyszyły nam pozytywne emocje.

- Zapomnij o tym, co było wczoraj. Słońce wita cię dzisiaj z nową cudowną mocą. Dzisiaj znów wszystko jest możliwe!

- Jesteś silny! Nie dlatego, że musisz być, żeby to komuś udowodnić. Jesteś silny dlatego, że masz wielką siłę w sobie. Wystarczy po nią sięgnąć.

- Pamiętam o tym, żeby przez cały dzień pić wodę. Woda oczyszcza cały system, podtrzymuje jego siłę i reguluje jego działanie. Kiedy jesteś odpowiednio nawodniony, lepiej myślisz, szybciej kojarzysz i sprawniej działasz.

Beata Pawlikowska znana jest także z zamiłowania do zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia. Od wielu lat przekonuje innych, że warto dbać zarówno o swoje ciało i duszę, uprawiać sport, unikać przetworzonego jedzenia i sztucznych dodatków. W „Kalendarzu 2017” również motywuje do pozytywnych zmian w życiu. Podzieliła się swoimi ulubionymi przepisami na smaczne i naturalne dania, m.in. na sałatkę z kaszą jaglaną, brokułami i ogórkami małosolnymi, żytni chleb ze śliwkami i orzechami i rozgrzewającą zupę z soczewicy.

Kalendarz zawiera informacje o imieninach oraz najważniejszych świętach, festiwalach i rocznicach, takich jak Festiwal Nowego Roku na Zanzibarze (Mwaka Kogwa), Światowy Dzień Pingwina czy Pierwszy Międzynarodowy Dzień Przyjaźni i Przyjaciół. Nie zabrakło także świąt zaproponowanych przez Beatę Pawlikowską, m.in.: Dzień Gorącej Kąpieli z Bąbelkami, Dzień Rozmowy z Kotem, Dzień Ćwiczenia Cierpliwości, Dzień Bycia Szczęśliwym Singlem. Na każdej stronie kalendarza znajdują się także własnoręczne rysunki Autorki oraz miejsce na notatki. Na końcu kalendarza znajduje się kilkanaście stron przeznaczonych na zapiski, kontakty, refleksje, wspomnienia czy plany.

Autorka przygotowała również multimedialną niespodziankę – Czytelnicy mogą się z nią spotkać na specjalnie przygotowanym filmie. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej aplikacji Tap2C, która umożliwia dostęp do wszystkich funkcji druku interaktywnego, pozwala m.in. oglądać ekskluzywne ukryte treści, galerie fotografii i materiały wideo oraz pobierać kupony rabatowe bezpośrednio z materiałów drukowanych. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Google Play i AppStore. Edipresse Książki wykorzystuje aplikację w swoich projektach.

O autorce:
Beata Pawlikowska – pisarka, podróżniczka, dziennikarka. Łowca prawdy, przygód i fotografii. Podróżuje do najbardziej egzotycznych miejsc na całym świecie. Autorka reportaży, felietonów oraz kilkudziesięciu książek podróżniczych i poradników, które ilustruje własnymi zdjęciami i rysunkami. Od lat doradza swoim fanom, jak aktywnie i zdrowo żyć, być odważnym i myśleć pozytywnie.

Nakładem Edipresse Książki ukazały się następujące pozycje autorstwa Beaty Pawlikowskiej: „Szczęśliwe garnki EXTRA”, „Soki i koktajle świata”, „Narkotyki, anoreksja i inne sekrety”, „Kot dla początkujących”, „Blondynka nad Gangesem”, „Między światami”, „Wyszłam z niemocy i depresji” (trzy tytuły również w wersji audiobook), „Kalendarz 2017. Rok pozytywnego myślenia”, „Praktyczny kurs języka angielskiego”, „Fiszki podróżnicze do nauki języka angielskiego”, „Malowanka do nauki języka angielskiego z ćwiczeniami”, „Multimedialna malowanka z piosenkami Beatlesów”, „Interaktywna malowanka – Dziennik Dobrych Zdarzeń”, puzzle podróżnicze w pięciu wzorach: „Brazylia”, „Indie”, „Japonia”, „Kambodża” i „Peru”, dziesięć gier edukacyjnych memory: „Owoce Świata”, „Cuda Świata”, „Smaki Świata”, „Język angielski”, „Rysunkowe”, „Przymiotniki”, „It is – to jest”, „I want – chcę”, „I like – lubię” oraz „I am – jestem”.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również