Newsello.pl

3 powody, dla których warto spotkać się ze stylistką

Zaplanuj zakupy z ekspertem „Avanti” i odkryj swój styl w KappAhl.
Zaplanuj zakupy z ekspertem „Avanti” i odkryj swój styl w KappAhl
Zaplanuj zakupy z ekspertem „Avanti” i odkryj swój styl w KappAhl

Nic tak nie cieszy kobiety, jak udane zakupy i świetnie dopasowane ubrania czy dodatki.  Często jednak tracimy cenny czas, poszukując dla siebie czegoś idealnego, ale nie wiedząc dokładnie, gdzie tego szukać. Stylistka to najlepszy doradca wizerunkowy, który pomoże nam to znaleźć. Poznaj trzy powody, dla których warto skorzystać z jej usług.

Już przy pierwszym poznaniu stylistka jest w stanie ocenić, w czym będziemy wyglądać korzystnie. Krótka rozmowa pozwoli jej zrozumieć nasze potrzeby i dzięki temu lepiej dobrać odpowiednią garderobę, zarówno do naszej figury, urody, jak również temperamentu.

Wizerunek pod kontrolą
Każda kobieta ma świadomość, jak ważną rolę w życiu odgrywa nasz wizerunek. Jednak, mimo ogromnych chęci, nie jesteśmy pewne swojego stylu i potrzebujemy wsparcia zaufanej osoby. Możemy zacząć od przeglądu magazynu shoppingowego, która dostarczy nam wiedzy o aktualnych trendach modowych. Znajdziemy w niej gotowe zestawy ubrań i stylizacje na różne okazje starannie przygotowane przez eksperta modowego. Dobrym pomysłem jest również skorzystanie z bezpośredniej pomocy doradcy wizerunkowego, który nie tylko zweryfikuje to, co mamy w szafie, ale również pomoże znaleźć lub odświeżyć nasz styl.

Deficyt czasowy
Często praca i inne aktywności życiowe pochłaniają większość naszego czasu. Przez to nie jest go wystarczająco dużo, aby poświęcać go na zakupy, zwłaszcza jeśli nie mamy jasno sprecyzowanych potrzeb. – Doradca wizerunkowy błyskawicznie pomoże nam dobrać odpowiedni fason i kolor do naszej sylwetki, nauczy, jak podkreślać atuty i kamuflować ewentualne mankamenty oraz  których ubrań powinniśmy unikać – podpowiada Monika Przypkowska, stylistka „Avanti”. Od eksperta dowiemy się, jakie zestawy powinny znaleźć się w garderobie każdej kobiety oraz jakie unikatowe dodatki ożywią nasze codzienne stylizacje. Dodatkowo stylistka doradzi, jak zarządzać własną szafą, tak aby odpowiednie ubrania zawsze były pod ręką.

Modne – nie zawsze znaczy dobre
Umiejętność odpowiedniego doboru ubrań, w których będziemy wyglądać korzystnie, jest sztuką samą w sobie. – Wiele kobiet dokonuje zakupu ze względu na to, że coś jest akurat modne. Pamiętajmy jednak, że nie wszystko, co obecnie noszą światowej sławy modelki, pasuje do konkretnej osoby – podpowiada Monika Przypkowska, stylistka „Avanti” – W trakcie zakupów warto po prostu wybierać ubrania, w których czujemy się dobrze i komfortowo - dodaje Monika Przypkowska.

Avanti z firmą KappAhl
Już 1 i 8 kwietnia w sklepach KappAhl „stylistyki Avanti” będą udzielały bezpłatnych porad klientom, którzy tego dnia wybiorą się na zakupy. Dodatkowo na klientów będzie czekała makijażystka. Przewidziane są również drobne upominki.

1 kwietnia - Warszawa, Wola Park, ul. Górczewska 124, godz.: 11-17
1 kwietnia - Gdańsk, Galeria Morena, ul. Schuberta 102a, godz.: 11-17
8 kwietnia - Warszawa, KEN Center, ul. Ciszewskiego 15, godz.: 11-17
8 kwietnia - Szczecin, Galeria Kaskada, al. Niepodległości 36, godz.: 11-17

Miesięcznik „Avanti” dostępny jest w kioskach od 31 marca w cenie 4,99 zł.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również

NA-KD wchodzi na polski rynek!
Moda
poniedziałek, 26 lutego 2018, 10:44

NA-KD wchodzi na polski rynek!

NA-KD w Polsce! Szwedzki sklep internetowy ogłasza utworzenie oddziału firmy...