Newsello.pl

Pierwsi komicy na Juwenaliach - Stand-up Stage UEK 2024

Przedstawienie Stand-Up Stage UEK 2024 to doskonała okazja dla miłośników żartów i poczucia humoru na spędzenie wieczoru w wyjątkowym towarzystwie. Wydarzenie zaplanowano na 7 maja 2024 i odbędzie się ono w krakowskim Hype Parku.
Fot: Materiały prasowe
Fot: Materiały prasowe

W pierwszej części wydarzenia na scenie wystąpi pięciu początkujących stand-uperów, których umiejętności oceni profesjonalne jury. Uczestnicy będą rywalizować w różnych konkurencjach, a dla zwycięzcy przewidziane są ciekawe nagrody.

Wieczór zakończy się występem dwóch nietuzinkowych profesjonalnych komików, czyli Bartosza Zalewskiego oraz Adama Sobańca.

Bartosz Zalewski wyróżnia się unikalnym stylem oraz inteligentnymi dowcipami. Jego dystans do życia codziennego i spostrzeżenia z pewnością rozśmieszą każdą publiczność. Natomiast Adam Sobaniec to komik o niezwykłym darze improwizacji, który zapewni widzom niezapomniane chwile pełne śmiechu!

BJ

Fot: Materiały organizatora

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również