Newsello.pl

Artur Rojek na Kortowiadzie 2024 - kolejna edycja Olsztyńskich Juwenaliów [WIDEO]

Za niecałe dwa miesiące odbędzie się 63. edycja Olsztyńskich Juwenaliów. Znamy już wiele szczegółów na temat wydarzenia, ale wśród najbardziej oczekiwanych informacji są te dotyczące koncertów na Scenie Głównej. Kto dziś dołączy do line-upu?
Artur Rojek Fot: Materiały organizatora/Kortowiada 2024
Artur Rojek Fot: Materiały organizatora/Kortowiada 2024

Kim jest Artur Rojek?

Wyjątkowy wokalista, kompozytor, autor tekstów i promotor, przez 20 lat był frontmanem zespołu Myslovitz, cieszącego się ogromną popularnością. W 2014 roku rozpoczął swoją solową karierę płytą "Składam się z ciągłych powtórzeń", która osiągnęła status dwukrotnej platyny. W 2020 roku wydał swój drugi album solowy zatytułowany "Kundel". Od pewnego czasu pracuje nad nowym materiałem, który ujrzy światło dzienne w najbliższych miesiącach.

Kogo jeszcze możemy się spodziewać na Kortowiadzie?

Po dzisiejszym ogłoszeniu skład koncertowy liczy już 13 artystów i zespołów, w tym m.in. Wilki, Margaret, Dwa Sławy x Mielzky x Pers, Lordofon, PRO8L3M, Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow, Kizo, Daria ze Śląska, Nocny Kochanek, Zeamsone, Kacperczyk i Artur Rojek. Oficjalna strona internetowa Kortowiady sugeruje, że pozostały jeszcze 2 ogłoszenia. Jednocześnie od początku miesiąca pojawiają się również informacje dotyczące wydarzeń towarzyszących studenckiemu świętowaniu. Potwierdzono, że po raz kolejny odbędzie się Speed Dating oraz Festiwal Gier Planszowych. Nowością jest również Kortowskie Bingo, czyli klasyczna gra w nowej, olsztyńskiej odsłonie.

BJ

Fot: Materiały organizatora/Kortowiada 2024

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również