Newsello.pl

Złodziejka opowieści – premiera pasjonującej powieści już na początku sierpnia!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami najnowszej książkowej premiery, która pełna jest czekających na rozwiązanie, mrocznych tajemnic! Poznaj historię zagadkowej, wyniszczającej relacji.
Złodziejka opowieści – premiera pasjonującej powieści już na początku sierpnia! [fot. materiały prasowe / Wydawnictwo MG]
Złodziejka opowieści – premiera pasjonującej powieści już na początku sierpnia! [fot. materiały prasowe / Wydawnictwo MG]

Czekaliśmy na tę książkę kilka lat – ale warto było! Z największą przyjemnością informujemy, że Joanna M. Chmielewska, znana z takich publikacji jak "Mąż zastępczy" czy "Sukienka z mgieł", oraz Wydawnictwo MG, przychodzą do nas z kolejną, pasjonującą historią. Kolejna powieść uznanej autorki, to "Złodziejka opowieści", opowiadająca o zaborczej pasji, ukrytej sile tajemnicy, mocy opowieści i poszukiwaniu własnej tożsamości.

Opis książki

Jaki układ wiąże Tamar – żywiołową autorkę bestsellerów ze spokojną, obowiązkową Martą? Dlaczego Marta podporządkowuje się ustalonym przez Tamar zasadom, które komplikują jej relacje z ludźmi, rujnują związek z Filipem, a wreszcie zmuszają do zmierzenia się odpowiedzialnością za ludzkie życie? Co się stanie, gdy Marta zakwestionuje przyjęte wiele lat temu reguły?

Wszystkiego dowiecie się już niedługo, bowiem Premiera książki  przewidziana jest na 1 sierpnia.

Polecamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Opera Rara

Inauguracja festiwalu Opera Rara

Kultura
czwartek, 24 stycznia 2019, 12:23
Założeniem Festiwalu Opera Rara jest wznawianie i przybliżanie publiczności największych dzieł operowych w zgodzie z duchem epoki i z udziałem najwybitniejszych przedstawicieli wykonawstwa historycznego.

Zobacz również