Newsello.pl

V Festiwal Studiów Azjatyckich – szczegóły wydarzenia!

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez pasjonatów kultury bliskiego i dalekiego wschodu z Uniwersytetu Jagiellońskiego! Dołącz do nich i dowiedz się więcej o tych niesamowitych terenach.
V Festiwal Studiów Azjatyckich – szczegóły wydarzenia! [fot. materiały prasowe]
V Festiwal Studiów Azjatyckich – szczegóły wydarzenia! [fot. materiały prasowe]

Już po raz piąty Dalekowschodnie Koło Naukowe UJ we współpracy z Bliskowschodnim Kołem Naukowym UJ zapraszają na wyjątkowy Festiwal Studiów Azjatyckich organizowany przy Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Niezwykła podróż po krajach Wschodu – gwarantowana!

Co na Was czeka?

Zapowiada się dzień pełen nietuzinkowych atrakcji, ciekawych prelekcji oraz fascynujących warsztatów, a wszystko to doprawione przepięknymi dekoracjami. Jeśli szczególnie przypodobaliście sobie kuchnię orientalną albo jeszcze nie mieliście okazji jej skosztować, to niewątpliwie spodoba Wam się degustacja azjatyckich specjałów. Młodszych uczestników zaprosimy do odwiedzenia krainy pełnej niezwykłych stworzeń i tradycji.

Tego dnia będziecie mogli również zapoznać się z szeroką ofertą Studiów Azjatyckich. Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu oferuje obecnie kierunki: Studia Bliskowschodnie oraz Studia Dalekowschodnie. Oba mają charakter interdyscyplinarny, dzięki czemu pozwalają na wszechstronne i kompleksowe zbadanie tych niezwykłych obszarów, jak również naukę języków. Studenci obu kierunków obecni na Festiwalu chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

Festiwal z roku na rok się rozwija, a w trakcie każdej edycji przyciąga on uwagę setek osób. Z całą pewnością impreza i tym razem okaże się sukcesem, dlatego też V Festiwal Studiów Azjatyckich odbędzie się w największym budynku Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Pamiętajcie więcj – 7 kwietnia zarezerwujcie sobie czas na podróż do Azji w Krakowie!

Jak wziąć udział?

Udział w całym wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji na: https://tinyurl.com/FSAkrakow

Plakat wydarzenia

fot. materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

3 powody, dlaczego warto pójść na warsztaty teatralne [fot. unsplash.com - autor: Fatih Kılıç]

3 powody, dlaczego warto pójść na warsztaty teatralne

Kultura
wtorek, 24 września 2019, 11:03
Często chodzisz do teatru na różne spektakle? A może dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z teatrem? W każdym z tych przypadków doskonałym pomysłem może być udanie się na warsztaty teatralne!

Zobacz również