Newsello.pl

Up to Stage – wyjątkowe, taneczne widowisko od szkoły Agustina Egurroli!

„Mam tak samo jak Ty, miasto moje a w nim...” – to hasło przewodnie tegorocznej edycji imprezy, na której będziecie mogli zobaczyć występy wspaniałych tancerzy, przygotowane przez najlepszych choreografów, oraz baśniowe tańce młodych adeptów tańca!
Up to Stage – wyjątkowe, taneczne widowisko od szkoły Agustina Egurroli! [fot. materiały prasowe]
Up to Stage – wyjątkowe, taneczne widowisko od szkoły Agustina Egurroli! [fot. materiały prasowe]

Już 27 maja w Okęckiej Sali Widowiskowej odbędzie się 10. edycja wyjątkowego tanecznego widowiska – Up to Stage. To uczta dla wszystkich miłośników tańca estradowego, który w świetle reflektorów zaprezentują tancerze Egurrola Dance Studio. Motywem, który połączy wszystkie występy, będzie MIASTO i taneczna interpretacja frazy „Mam tak samo jak Ty, miasto moje a w nim…”

Taniec jazzowy, broadway jazz, modern i contemporary to style, które od zawsze kojarzone są z teatrem tańca i musicalem. I choć przygotowanie tancerza do takiego spektaklu wymaga doskonale wyćwiczonego ciała, trzeba pamiętać też o emocjach, które drzemią w nim, gdy staje na scenie. – mówi Agustin Egurrola, choreograf, właściciel szkół tańca Egurrola Dance Studio. – Niezwykłe emocje, światła reflektorów i pełna widownia, to wszystko daje tancerzom niepowtarzalną energię i motywację do dalszych treningów. – kontynuuje.

Uczestnicy od kilku miesięcy przygotowywali się do występów pod czujnym okiem najlepszych choreografów: Marleny Bąk, Cezarego Borowika, Anety Bułki, Pawła Michno, Katarzyny Mieczkowskiej i Patrycji Nosiadek. Są wśród nich finaliści programów telewizyjnych, absolwenci zagranicznych szkół tanecznych, a także trenerzy zespołów, które mają na swoim koncie tytuły Mistrzów Świata i Europy. Prezentacje konkursowe oceniać będzie jury, których przewodniczącym będzie Agustin Egurrola, a w przerwie od rywalizacji konkursowej widzowie będą mogli zobaczyć pokazy solistów i duetów.

Tego dnia w Okęckiej Sali Widowiskowej odbędzie się także Dziecięcia Gala Baletowa, w czasie której na scenie zaprezentują się najmłodsi tancerze Egurrola Dance Studio, tańcząc do muzyki znanej z najpiękniejszych baśni dla dzieci.

Szczegóły i harmonogram

  • 27 maja, Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36A.
  • 11:00 - Dziecięca Gala Baletowa
  • 18:00 - Up To Stage
  • Bilety w cenie 30 zł do nabycia w szkołach Egurrola Dance Studio oraz na godzinę przed spektaklem w kasie biletowej.

Więcej informacji na http://www.egurrola.com

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

SkyFashionDay 2018 – studencki pokaz mody we Wrocławiu! [fot. SkyFashionDay 2018]

SkyFashionDay 2018 – studencki pokaz mody we Wrocławiu!

Kultura
poniedziałek, 18 czerwca 2018, 12:46
Już niedługo, galeria Sky Tower zmieni się w prawdziwe królestwo ciekawych stylizacji. Poznaj szczegóły na temat tego wyjątkowego wydarzenia i odkryj w sobie odrobinę młodzieńczej oryginalności!
Prawie Kino Letnie – darmowe seanse na Uniwersytecie Warszawskim! [fot. Projekt Prawie Kino]

Prawie Kino Letnie – darmowe seanse na Uniwersytecie Warszawskim!

Kultura
wtorek, 12 czerwca 2018, 13:11
Mamy zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie, dzięki któremu wspólnie, w towarzystwie wspaniałych filmów, będziemy mogli zastanowić się nad istotą kina i emocjami, jakie nam ono dostarcza. A to wszystko w plenerze!

Zobacz również

Gdzie przygotować wesele? [fot. materiały prasowe: Agencja FaceIt]
Kultura
piątek, 01 czerwca 2018, 08:45

Gdzie przygotować wesele?

Uroczystości weselne są dla wielu niemniej ważne niż sam ślub!...