Newsello.pl

Underdog – Mamed Khalidov i Eryk Lubos zawalczą na dużym ekranie!

Poznaj szczegóły dotyczące nadchodzącego filmu o sportach walki, jakiego jeszcze nie było! Oto oparta na faktach historia zawodnika MMA, którzy przeżyje upadek i stanie naprzeciwko wielu przeciwnościom losu. Czy uda mu się zwyciężyć? Przekonajcie się sami!
Underdog – Mamed Khalidov i Eryk Lubos zawalczą na dużym ekranie! [fot. P. Pedziszewski]
Underdog – Mamed Khalidov i Eryk Lubos zawalczą na dużym ekranie! [fot. P. Pedziszewski]

Underdog – w żargonie sportowym to ten, który dostaje szansę, choć teoretycznie skazany jest na porażkę. Jest to też tytuł nadchodzącego filmu, w którym w rolach głównych wystąpią Eryk Lubos i Mamed Khalidov.

Film oparty na faktach

Underdog” to polski film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Scenariusz na ich podstawie napisał Mariusz Kuczewski, zaś za reżyserię odpowiadają Konrad Niewolski i Maciej Kawulski.

W fabule oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawi się też gwiazdorska obsada, w tym m.in. Aleksandra PopławskaTomasz Włosok, Janusz ChabiorJarosław BoberekEmma Giegżno Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, występ w filmie to debiut aktorski.

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie.

Samo MMA, czyli mieszane sztuki walki, to sport, który budzi ogromne emocje. Zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika. „Underdog” to pełnokrwisty obraz kulis sportowego świata oczami zawodnika.

Opis filmu

Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko.

„Underdog” to opowieść o słabościach, ale też i o sile człowieka. Jest to historia zwątpienia, które pokonuje rodząca się miłość, walki z przeciwnościami losu oraz o podniesieniu po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni.

Historia zawodnika MMA, który po upadku będzie walczył o powrót na szczyt, wejdzie do kin w styczniu przyszłego roku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również