Newsello.pl

Szpieg, który mnie rzucił – komedia łącząca humor i wyśmienite sceny akcji

Niektóre filmy to bardzo ciekawe połączenia. Jeżeli macie ochotę na efektowne kino akcji i prawdziwe salwy śmiechu, to ta produkcja nie może Was ominąć! Zobaczcie fragmenty filmu i przekonajcie się sami!
Szpieg, który mnie rzucił – komedia łącząca humor i wyśmienite sceny akcji [fot. materiały prasowe / Monolith Films]
Szpieg, który mnie rzucił – komedia łącząca humor i wyśmienite sceny akcji [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Podczas gdy świat nadal czeka na kobietę w roli Jamesa Bonda, w filmach coraz częściej pierwsze skrzypce grają dziewczyny, przez które sam Agent 007 mógłby wpaść w spore tarapaty. I choć nie każda z nich wygląda jak Atomic Blonde, może okazać się jeszcze bardziej niebezpieczna.

„Szpieg, który mnie rzucił” to komedia, która łączy ze sobą dwa światy. Widzowie uwielbiający kino akcji znajdą w nim tyle samo atrakcji co publiczność poszukująca opowieści o kobiecej przyjaźni.

Audrey (Mila Kunis) i Morgan (Kate McKinnon) bardzo się od siebie różnią, ale są zarazem najlepszymi przyjaciółkami, które w chwili największej próby znajdą siłę właśnie w łączącej je od lat więzi.

Opis filmu

Życie zwykłej dziewczyny zmienia się w śmiertelnie niebezpieczną jazdę po bandzie, gdy okazuje się, że jej były chłopak jest super szpiegiem.

Audrey jest uroczą, ale raczej zwyczajną dziewczyną. Nie w głowie jej szalone przygody, ryzykowne postępki, spontaniczne porywy. Jej największą ekstrawagancją jest przyjaźń ze zwariowaną i nieprzewidywalną Morgan. Życie obu dziewczyn zostanie wywrócone do góry nogami, gdy okaże się, że były chłopak Audrey jest tajnym super-agentem, którego tropem podąża oddział zawodowych zabójców. Na skutek fatalnego zbiegu okoliczności Audrey i Morgan będą świadkami strzelaniny, po której zostaną im w mieszkaniu dwa trupy i pendrive z supertajnymi informacjami, których poszukują wszystkie wywiady świata. Żeby ratować skórę i świat dziewczyny będą musiały z dnia na dzień zmienić tożsamość, zwiać do Europy i stanąć do walki z armią facetów, którzy już wkrótce poczują na własnej skórze, że nie ma sensu zgrywać Bonda w walce z zakochaną kobietą.

Szpieg, który mnie rzucił – fragment filmu

Czekając na premierę, warto sprawdzić, jak film prezentuje się w akcji, dzięki fragmentom opublikowanym na kanale Monolith Films.

Premiera filmu przewidziana jest na 17 sierpnia 2018. roku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również