Newsello.pl

Klakson i spółka – film animowany dla dzieci o wielkiej prędkości i jeszcze większej przyjaźni!

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat jednej z największych, tegorocznych premier filmów dla dzieci, która będzie idealna na wspólny wypad do kina!
Klakson i spółka – film animowany dla dzieci! [fot. materiały prasowe / Monolith Films]
Klakson i spółka – film animowany dla dzieci! [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Wspólne wyjście do kina to świetny pomysł, by spędzić czas razem z dzieckiem. Trzeba jednak pamiętać, że kluczowy jest wtedy wybór odpowiedniego filmu – wystarczająco "dziecinnego" i "fajnego" by nasza pociecha na samą myśl o zobaczeniu go, już była cała szczęśliwa i jednocześnie na tyle ciekawego i dobrego, byśmy my, przyzwyczajeni jednak do nieco innego podejścia do kinematografii, mogli seans przeżyć.

Tu, z pomocą może przyjść turbo śmieszna komedia na resorach o tym, że aby ratować przyjaciół, czasem trzeba wcisnąć gaz do dechy! Oto nowa animacja dla dużych i małych "Klakson i spółka"!

Opis filmu

Klakson jest taksówką w wielkiej metropolii zamieszkanej przez auta. Lakier ma nieco zdarty, pod maską czasem coś stuka, ale z reflektorów dobrze mu patrzy. Jak mało kto zna tutejsze ulice, wie z kim trzymać sztamę, a komu lepiej nie wjeżdżać w drogę. Gdy pewna urocza czerwona wyścigówka wpadnie w kłopoty, Klakson będzie musiał stanąć maska w maskę z hersztem gangu wielotonowych ciężarówek, które nie boją się nawet radiowozów. Klakson da z siebie pełną moc, skrzyknie wszystkich blaszanych kumpli i paląc gumy ruszy do boju. Bo gdy ma się odwagę i olej w silniku, niestraszny żaden poślizg.

Zwiastun PL

Premiera filmu „Klakson i spółka” (org. Wheely: Fast And Hilarious) przewidziana jest na 9 listopada.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również