Newsello.pl

Sobel zaprasza na koncert we Wrocławiu

Kiedy odbędzie się koncert polskiego rapera we Wrocławiu?
Sobel
Sobel

Zanany ze swoich wielkich hitów jak "Fiołkowe pole", "Impreza", czy też "Bandyta" znalazł się na szczytach polskich list przebojów, utrzymując się na nich miesiącami. Pojawienie się Sobla na scenie muzycznej dla wielu osób było wyczekiwanym powiewem świeżości, którego było potrzeba polskiemu hip-hopowi. Występ artysty we Wrocławiu będzie częścią jego trasy promującej płytę "Pułapka na motyle".

Sobel w Hali Stulecia we Wrocławiu - zakończenie trasy koncertowej

Już 23 października na wrocławskiej scenie w Hali Stulecia wystąpi jeden z popularniejszych raperów ostatniego roku. To właśnie tego dnia Sobel zagra swój ostatni koncert w ramach trasy promującej jego najnowszy album. Wcześniej rapera można było zobaczyć na żywo w takich miastach, jak Ostróda czy w Gorzowie Wielkopolskim, zbierając pod sceną setki swoich fanów.Występ ma zakończyć przerwana przez pandemię serię koncertów.

Płyta "Pułapka na motyle"

Album studyjny stał się ogromnym hitem tuż po tym, jak Sobel wydał swoją EP-kę "Kontrast", która osiągnęła wileki sukces. Jak twierdzi artysta "Pułapka na motyle" ma reprezentować stany emocjonalne, które pozostały w jego głowie po przeżyciu konkretnych rzeczy. Dla wielu osób album rapera pokazuje, że potrafi on się bawić muzyką, przedstawiając ją w lekki i zabawny sposób. Znajdziemy na nim 13 kawałków, które większość z nich stały się hitami na skalę całego kraju.

Lista utworów albumu "Pułapka na motyle::

 1. Bandyta
 2. Zaczarowany mózg
 3. Alien
 4. Kapie deszcz
 5. Puzzle
 6. Fiołkowe pole
 7. Jeden mały problem
 8. To ja
 9. Gruby temat
 10.  Nie teraz feat. Young Igi
 11.  Kinol
 12. Pobudka feat. OKI
 13. Restart feat. GEDZ

BS

Źródło: preorder.pl

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również