Newsello.pl

OH! PLUS – targi w rozmiarze XXL nadchodzą!

Poznajcie szczegóły wyjątkowego wydarzenia, gdzie czekają na was liczne atrakcje, porady modowe i sercowe, oraz liczni, znani goście! To będzie wspaniały dzień pełen zakupów i relaksu. Zapraszamy!
OH! PLUS – targi w rozmiarze XXL nadchodzą! [fot. materiały prasowe OH! PLUS]
OH! PLUS – targi w rozmiarze XXL nadchodzą! [fot. materiały prasowe OH! PLUS]

O wydarzeniu

Jest Ci dobrze ze sobą? Zapraszamy! Chcesz coś zmienić? Też zapraszamy! OCH! BAZAR organizuje dla Was dzień pełen zakupów, porad, warsztatów. Spotkacie dating coacha, weźmiecie udział w metamorfozach, a sztab specjalistów zajmie się Wami proponując nowinki ze świata zdrowia i urody.

Jak zawsze OCH! BAZAR stawia na polskich projektantów, lokalne marki i firmy, proponując Wam nowości i innowacyjne rozwiązania, rzeczy, których próżno szukać w sklepach.

Co na Was czeka?

Pojawią się znane osoby, blogerzy, youtuberzy, influenserzy. A na koniec będziecie mogli zrelaksować się w strefie z masażami, koktajlami i pysznym jedzeniem.

Organizatorzy OCH! BAZAR zapraszają 10 czerwca wszystkich zainteresowanych tematyką XXL, kobiety i mężczyzn, na dzień pełen wrażeń i pozytywnej energii! Szykują dla Was miejski modowy relaks, czyli strefy:

  • moda dla kobiet i mężczyzn;
  • warsztaty;
  • zdrowie i uroda;
  • relaks.

A  oprócz tego... niespodzianki i powitalne torby!

Szczegóły

  • GDZIE? Babka do wynajęcia, Warszawa ul. Młocińska 5/7
  • KIEDY? 10 czerwca w godzinach: 11:00 - 19:00
  • WYDARZENIE: https://web.facebook.com/events/152764858899818

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również