Newsello.pl

Nowy butik Evy Minge we Wrocławiu

Unikatowe połączenie nowoczesności z ponadczasową klasyką to propozycja nowego butiku Femestage Eva Minge. Nowy salon znanej projektantki zadebiutował właśnie w Magnolia Park.
fot. ip
fot. ip

Kolekcje tworzone przez Evę Minge zyskały uznanie na całym świecie. Są prezentowane
w Nowym Jorku, Rzymie, Mediolanie, Moskwie czy Paryżu. Teraz ubrania sygnowane przez projektantkę można kupić w Femestage Eva Minge w Magnolia Park.

- Femestage Eva Minge to kolejna nowość w naszej ofercie modowej. Dajemy klientom jeszcze większy wybór. Znajdą u nas zarówno propozycje znanych i cenionych marek, jak również autorskie kolekcje od projektantów – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Femestage Eva Minge to marka dla kobiet, które stawiają na prostotę, ciekawą formę oraz jakość, a zarazem lubią podkreślać swoją kobiecość. Kolekcja łączy ponadczasową klasykę
z nowoczesnością. Została podzielona na trzy linie - Office, Daily i Party. Każda z nich łączy wysokiej jakości tkaniny z niebywale starannym wykończeniem i dbałością o detale. W butiku można znaleźć ciekawe połączenia materiałów i form oraz autorskie wzory naniesione na tkaniny. Salon Femestage Eva Minge znajduje się na pierwszym piętrze Magnolia Park pomiędzy sklepami Reporter Young oraz Ochnik.


To nie jedyne nowości, które w ostatnim czasie pojawiły się w Magnolia Park.
W ostatnich tygodniach do oferty modowej dołączyły m.in. Ptak Moda, Quiosque, Tatuum, Kubenz, Kortas, Olsen, Etam. W nowych, większych lokalach otworzyły się m.in. sklepy Ochnik, Cropp i Lavard.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również