Newsello.pl

Nie przegap: Garmin Winter Sports Festival 2018

Polskie stoki to miejsce wielu zmagań sportów zimowych. Dowiedz się więcej o jednych z najważniejszych zawodach w roku!
Nie przegap: Garmin Winter Sports Festival 2018
Nie przegap: Garmin Winter Sports Festival 2018

Do najbardziej widowiskowej imprezy sezonu zimowego w Polsce pozostały dwa tygodnie. 2 i 3 lutego w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska na wielkiej skoczni zmierzą się narciarze, snowboardziści i rowerzyści.

Spektakularna rywalizacja sportowa, muzyka na stoku, atrakcje dla całych rodzin – 2 i 3 lutego 2018 będzie najlepszą okazją, by odwiedzić Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska. Wszystko za sprawą Garmin Winter Sports Festival 2018, w czasie którego będzie można zobaczyć w akcji narciarzy, snowboardzistów i specjalistów od rowerowego freestyle’u, którzy zaprezentują widowiskowe ewolucje na skoczni budowanej specjalnie na zawody.

Szczególne emocje towarzyszyły będą z pewnością zmaganiom narciarzy, którzy powalczą o tytuł mistrza i mistrzyni Polski we Freeskiingu. Tytułów bronić będą Szczepan Karpiel-Bułecka i Zuza Witych.

Na najlepszych zawodników wszystkich trzech dyscyplin czeka pula o wartości 50 000 zł (gotówka i nagrody rzeczowe). Wyjątkowe nagrody powędrują do najlepszego narciarza i snowboardzisty. W lipcu 2018 roku będą mieli oni okazję wystartować w zawodach rozgrywanych na wydmach otaczających miasto Ica w Peru (koszty przelotu i pobytu pokrywa Sanboarding Peru i organizator zawodów). Najlepszy rowerzysta z Polski otrzyma z kolei dziką kartę do startu w zawodach z cyklu FMB World Tour, rozgrywanych w ramach Diverse Night Of The Jumps 2018 w marcu br. w Krakowie.

Wstęp na imprezę jest wolny, każdy odwiedzający będzie mógł wziąć udział w konkursach z nagrodami od partnerów wydarzenia, przetestować w warunkach zimowych najnowsze MINI Countryman i pobawić przy dobrej muzyce, o którą zadbają DJe Red Bull. Oczywiście warto zabrać ze sobą sprzęt zimowy i w przerwach w kibicowaniu poszaleć po trasach w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska.

Więcej informacji do znalezienia na oficjalnej Stronie Winter Sports Festival i social media.

Plakat wydarzenia:

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również