Newsello.pl

Nadciąga światowy finał Red Bull 3Style w Krakowie

Poznajcie uczestników i sędziów tych niezwykłych zawodów.
Nadciąga światowy finał Red Bull 3Style w Krakowie
Nadciąga światowy finał Red Bull 3Style w Krakowie

Red Bull 3Style to wyjątkowe zawody, w którym startują setki DJów z całego świata walczących o miano najlepszego imprezowego specjalisty. W nadchodzącym roku światowy finał zawodów odbędzie się w Krakowie w dniach od 7 do 11 lutego. Uczestniczyć będzie w nim 27 najlepszych DJów z całego świata, a oceniać ich będzie śmietanka współczesnej tanecznej sceny klubowej. Przedstawiamy pełną listę uczestników oraz skład sędziowski zawodów Red Bull 3Style 2018.

Red Bull 3Style to nie tylko prestiżowe zawody DJskie. To globalna platforma, umożliwiająca  publiczne zaprezentowanie swoich umiejętności, wymianę doświadczeń oraz przeżyć. Dzięki nim najbardziej utalentowani DJe mają szansę na zdobycie tytułu Mistrza Świata i rozwój kariery. Red Bull 3Style powstał w 2007 roku w Kanadzie i od tego czasu nieprzerwanie gromadzi wokół siebie oddane środowisko słuchaczy i twórców. To marka, która słynie z sygnowania sobą najlepszych i najgorętszych imprez, przyciągającą setki osób lubiących dobrą zabawę na wysokim poziomie. W nadchodzącym 2018 roku Red Bull 3Style przejmie stolicę Małopolski.

Zasady zawodów Red Bull 3Style są proste. Uczestnicy muszą przekonać do siebie nie tylko wymagających sędziów, ale i zgromadzoną publiczność oczekującą dobrej imprezy na najwyższym poziomie. Każdy grający ma na to zaledwie 15 minut, a zagrany przez niego set musi być zróżnicowany i składać się z minimalnie trzech gatunków muzycznych. Jury ocenia występ na czterech płaszczyznach: oryginalności, umiejętności, selekcji muzycznej oraz reakcji publiczności.

W tym roku młodych adeptów DJingu oceniać będą wyjątkowe osobistości świata muzyki. W jury zasiądą   DJ Jazzy Jeff, amerykański DJ i producent, kultowa postać międzynarodowej sceny hip-hop i R&B, znany także ze swojej współpracy z  aktorem Willem Smithem, Nina Las Vegas, pochodząca z Australii DJka, producentka, założycielka labelu NLV Records, Skratch Bastid, Kanadyjski DJ i producent, znany ze swoich niepowtarzalnych umiejętności scratchowania i miksowania, od lat związany z zawodami Red Bull 3Style, DJ Craze, pochodzący z Nikaragui DJ, trzykrotny mistrz DMC World DJ Championships, który jako jedyny na świecie zdobył ten tytuł rok po roku, oraz DJ Nu-Mark, doskonały turntablista, kolekcjoner winyli, jego kolekcja liczy ponad 35 000 płyt, a jego sety przepełnia miłość do muzyki hip-hop.

Już za kilka tygodni zjadą się do Krakowa wyjątkowi DJe z całego świata, zwycięzcy lokalnych finałów Red Bull 3Style. W ciągu ostatnich kilku tygodni Red Bull 3Style zwiedził ponad 24 kraje by znaleźć tych, którzy sprawiają, że publiczność nie chce przestawać tańczyć. W Krakowie usłyszymy pochodzącą z Francji DJ EMI, reprezentanta Holandii DJ IRIE, Czecha DJ Roxtara, pochodzącego ze Szwajcarii DJ Dr. Fad-R, Włocha DJ Damianito. Z Tajlandii przyjedzie Whatdatfrog, z Tajwanu DJ Afro.H.A., z Korei Południowej DJ Emess, z Japonii DJ Rina, z Meksyku DJ Jimmix, Filipiny reprezentować będzie DJ Inbutuin, Indonezję DJ Talisa. Pojawią się też muzyczni goście z Azerbejdżanu Tim, z Brazylii DJ Marquinhos Espinosa, z Chile DJ Diego Zapata, z Kanady DJ Cam B, z Libii DJ Beats, z Niemiec DJ Remake, z Republiki Południowej Afryki Ryan The Dj. Do finału dzięki otrzymaniu dzikich kart zakwalifikowali się także DJ Beast Mode z Australii, DJ Cross z Belgii oraz DJ Jus-Jay z Barbadosu. Polskę reprezentować będzie DJ 69Beats, który zwycięstwo wywalczył w Warszawie we wrześniu tego roku. DJ 69Beats po raz drugi występuje w finale Red Bull 3Style, po tym jak walczył o tytuł Mistrza Świata w Chile w 2016 roku.

Światowy Finał Red Bull 3Style odbędzie się od 7 do 11 lutego w Krakowie. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy Red Bull i social media.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Podchodzenie na nartach

Niekontrolowany zjazd do tyłu

Sport
środa, 15 maja 2019, 15:02
Podchodzenie na nartach stanowi niewielki procent całego sportu, ale jednak tą umiejętność również trzeba opanować.
Rajd Barbórka dzień 2

47. Rajd Świdnicki-KRAUSE

Sport
czwartek, 25 kwietnia 2019, 10:13
Już w najbliższą sobotę, 27 kwietnia, rozpocznie się 47. Rajd Świdnicki-KRAUSE – pierwsza runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Motul Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2019.

Zobacz również