Newsello.pl

Mystic Festival 2024: Powrót Kerry'ego Kinga - piekielna eksplozja Thrash Metalu! [AUDIO]

Kerry King powraca na scenę z nowym zespołem i zapowiada piekielną dawkę thrash metalu na Mystic Festivalu.
Kerry King Fot: Krzysztof Zatycki/newsello.pl
Kerry King Fot: Krzysztof Zatycki/newsello.pl

Mystic Festival 2024 obiecuje być jednym z najważniejszych wydarzeń dla miłośników muzyki metalowej. Jednak to, co sprawia, że tegoroczna edycja festiwalu staje się naprawdę wyjątkowa, to powrót jednego z ikonicznych gitarzystów thrash metalu - Kerry'ego Kinga. Legendarny muzyk, znany głównie jako filar potężnego Slayera, wraca z nowym zespołem, a Mystic Festival będzie miejscem, gdzie fani będą mieli okazję doświadczyć tej muzycznej eksplozji na żywo.

"From Hell I Rise" - nowy rozdział w karierze Kerry'ego Kinga

Album "From Hell I Rise" to zapowiedź solowego projektu Kerry'ego Kinga, który ma ukazać się w połowie maja. Choć może się wydawać, że King będzie samotnie rządził na scenie, to nic bardziej mylnego. Gitarzysta zebrał zespół, którego skład zapowiada prawdziwą moc. Na bębnach towarzyszy mu Paul Bostaph, znany ze Slayera, Testament, Exodus i Forbidden. Drugą gitarę obsadza Phil Demmel, którego fani kojarzą z Machine Head i Vio-Lence, natomiast na basie pojawi się Kyle Sanders z Hellyeah. Głos zespołu należy do Marka Oseguedy, wokalisty dobrze znanego z grupy Death Angel. Co można spodziewać się po tym zespole? Dokładnie to, co Kerry King serwował fanom w Slayerze - thrash metal z piekła rodem.

Very Special Guest - Kerry King!

Tajemniczy "Very Special Guest", który budził ciekawość fanów, został ujawniony. To oczywiście Kerry King we własnej osobie! Jednak z powodów logistycznych jego występ został przeniesiony na sobotę, 8 czerwca, zamiast pierwotnie ogłoszonego piątku. To jednak nie zmniejsza ekscytacji, a wręcz przeciwnie, budzi dodatkowe emocje wśród fanów, którzy już teraz nie mogą się doczekać tej muzycznej uczty.

Nie tylko Kerry King dostarczy niezapomnianych wrażeń podczas Mystic Festivalu 2024. Organizatorzy obiecują kolejne niespodzianki na 7 czerwca, co z pewnością tylko podkręci atmosferę przed głównym wydarzeniem. Fani muzyki metalowej z całej Europy zacierają ręce, przygotowując się na intensywne doznania dźwiękowe i energetyczne show, które zapewnią im Kerry King i jego nowy zespół. Mystic Festival 2024 zapowiada się jako spektakularna uczta dla wszystkich miłośników metalu.

ip
Fot: Krzysztof Zatycki

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również