Newsello.pl

Mini Maraton Sicario – kina Helios zapraszają na mocną, kryminalną ucztę!

Zemsta najlepiej smakuje na zimno... a Sicario, w podwójnej dawce! Z okazji premiery kontynuacji, będziemy mogli obejrzeć ją razem z oryginałem, tak, aby żaden szczegół nie umknął naszej uwadze!
Mini Maraton Sicario – kina Helios zapraszają na mocną, kryminalną ucztę! [fot. materiały prasowe / Helios]
Mini Maraton Sicario – kina Helios zapraszają na mocną, kryminalną ucztę! [fot. materiały prasowe / Helios]

20 lipca Nocne Maratony Filmowe zaprezentują Widzom kin Helios pełen emocji Mini Maraton SICARIO z premierą filmu „Sicario 2: Soldado”! To będzie wyjątkowy wieczór z mocnym kinem akcji w roli głównej.

Wspaniałe wspomnienia i wielka premiera

Jako pierwszy tego wieczoru zaprezentowany zostanie jeden z najlepszych kryminałów sensacyjnych ostatnich lat – brawurowe „Sicario” z Emily Blunt, Joshem Brolinem i Benicio Del Toro. Zaraz po krótkiej przerwie na ekranach kin Helios w całej Polsce pojawi się premierowo kontynuacja hitu z 2015 roku – „Sicario 2: Soldado”, w którym brutalny świat narkotyków i handlu bronią, staje się jeszcze bardziej mroczny i bezwzględny…

Kartele narkotykowe, płatni zabójcy i akcja trzymająca w napięciu do samego końca jeszcze długo po wyjściu z kina nie pozwolą nikomu zasnąć. To będzie bardzo mocne rozpoczęcie weekendu!

Maraton w Helios

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie Nocnego Maratonu Filmowego.

To będzie wyjątkowy filmowy wieczór dla wszystkich fanów sensacji – pełen emocji, znakomitych gwiazdorskich kreacji oraz mocnych wrażeń! Bilety są już dostępne  w sprzedaży, a szczegóły dotyczące seansów w kinach w całej Polsce do znalezienia na oficjalnej stronie internetowej sieci kin Helios.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również