Newsello.pl

„Sicario 2: Saldado” – zwiastun i informacje o kontynuacji świetnie przyjętego kryminału!

Wygląda na to, że w tym roku nie będziemy mogli narzekać na brak dobrego kina! Sequel „Sicario” jednego z najlepszych i najbardziej wstrząsających thrillerów roku 2016, doczekał się oficjalnego polskiego trailera.
„Sicario 2: Saldado”  – zwiastun i informacje o kontynuacji świetnie przyjętego kryminału! [fot. screen YouTube]
„Sicario 2: Saldado” – zwiastun i informacje o kontynuacji świetnie przyjętego kryminału! [fot. screen YouTube]

Reżyserem kontynuacji bardzo ciepło przjętego "Sicario", został Stefano Sollima. Tym razem fabuła skupi się najbardziej tajemniczej postaci opowieści, a na pierwszym planie błyszczeć będzie niezastąpiony Benicio del Toro („Sicario”, „Traffic”, „Podejrzani”, „21 gramów, „Nożownik”). Oprócz niego, w filmie wystąpili też m.in Josh Brolin („Sicario”, „To nie jest kraj dla starych ludzi”, „Everest”) oraz Catherine Keener („Kapitan Phillips”, „Wszystko za życie”, „Capote”). 

„Sicario 2: Saldado” wejdzie na ekrany kin 20 lipca.

Opis filmu

Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów.

To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

Sicario 2 – zwiastun

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również