Newsello.pl

Majestica zaprezentuje się w Krakowie. [WIDEO]

Majestica zaprezentuje się w Krakowie w ramach promocji ich nowego, wyjątkowego albumu "A Christmas Carol".
Majestica (materiały prasowe)
Majestica (materiały prasowe)

Na polski koncert Majestica zapraszamy 23 grudnia 2021 roku do krakowskiego klubu Kwadrat. Grupa wystąpi w ramach promocji ich nowego, wyjątkowego albumu „A Christmas Carol”. 

To ubiegłoroczne wydawnictwo grupy opisywane jest jako muzyczna podróż w świątecznym klimacie „Opowieści Wigilijnej” u boku Ebenezera Scrooge’a. N

O zespole:

Wokalistę grupy - Tommy'ego Johanssona doskonale znają fani Sabaton, bo jest także gitarzystą tej niezwykle popularnej u nas formacji. Majestica to kwartet, który wcześniej nosił nazwę ReinXeed. Z Tommy’m w roli lidera, w grupie są dwaj muzycy, którzy współpracowali z Johanssonem pod tym szyldem, basista Chris David i gitarzysta Alex Oriz. Skład uzupełnia bębniarz Joel Kollberg. Panowie wykonują power metal z symfonicznym sznytem. W pandemicznym 2020 roku ukazała się płyta grupy "A Christmas Carol", tematycznie oparta na prozie Charlesa Dickensa.

Koncert: 
Data: 23.12.2021
Miejsce: Klub Kwadrat/Kraków

Bilety: 85/100zł

ip
Fot: materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również