Newsello.pl

Laboratorium miłości – najsilniejsze z uczuć pod lupą

Miłość, zauroczenie, przywiązanie – te wspaniałe uczucia, czasami mogą przybrać nieco mniej piękną postać... Dowiedz się więcej na temat wrocławskiego wydarzenia, eksplorującego tematykę ludzkich uczuć!
Laboratorium miłości – najsilniejsze z uczuć pod lupą [fot. materiały prasowe]
Laboratorium miłości – najsilniejsze z uczuć pod lupą [fot. materiały prasowe]

Już 10 i 11 kwietnia odbędzie się kolejna edycja popularnego wśród studentów (i nie tylko) projektu „Laboratorium Miłości”. Wydarzenie to jest organizowane od 2007 roku, a od 2011 odbywa się ono cyklicznie. Organizatorzy zapewniają, że nie są to tylko konferencje dla par, ale również dla osób nie będących w związku.

O wydarzeniu

Podczas Laboratorium zainteresowani mogą wysłuchać konferencji prowadzonych przez prelegentów z różnych kręgów, którzy chcą podzielić się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Temat tegorocznej edycji to: "Kiedy miłość przechodzi w nałóg”. Konferencje głosić będą: małżeństwo Monika i Marcin Gomułkowie, autorzy bloga i kanału Początek Wieczności, którzy 10 kwietnia zmierzą się z tematem „Częste kłótnie, koniec związku?”, oraz psycholog dr Maria Popkiewicz-Ciesielska, która 11 kwietnia wypowie się na temat „Jesteś moją kokainą… czyli o uzależnieniu od człowieka”.

Z roku, na rok projekt zyskuje coraz większą popularność i przyciąga coraz większą liczbę osób pragnących posłuchać o tak istotnych dla współczesnego człowieka tematach.

Spotkania odbędą się w budynku B5 Politechniki Wrocławskiej, w sali 25. Wstęp wolny.

Organizatorem wydarzenia jest Uczelniana Organizacja Studencka „Donum”, działająca przy Politechnice Wrocławskiej, wraz z Duszpasterstwem Akademickim „Redemptor” oraz Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży Akademickiej „Razem”.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.labmilosci.wroclaw.pl

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również