Newsello.pl

Kiedy innowacja spotyka się z klasyką – najnowszy model ECCO VITRUS I.

Dobrze prezentujące się i wygodne buty to podstawa dla każdego prawdziwego mężczyzny! Poznaj najnowszą propozycję znanej marki.
Kiedy innowacja spotyka się z klasyką – najnowszy model ECCO VITRUS I.
Kiedy innowacja spotyka się z klasyką – najnowszy model ECCO VITRUS I.

ECCO VITRUS I to najnowsza propozycja duńskiej marki na nadchodzący sezon. Połączenie innowacyjnej technologii i tradycji rzemieślniczych sprawia, że otrzymujemy but niezwykle lekki i wygodny. Specjalnie zaprojektowana platforma, która naśladuje kształt stopy sprawia, że model ECCO VITRUS I jest komfortowy, a anatomię w ruchu możemy doświadczać przy każdym kroku. Opracowana przez ECCO technologia FLUIDFORM, która wykorzystuje proces bezpośredniego wtrysku jest używana do stworzenia trwałego połączenia pomiędzy dynamiczną podeszwą a czterema, różnymi stylami butów: Brogue Boot, Brogue Shoe, Derby oraz Loafer.

ECCO VITRUS I – BOOT & SHOE
Najwyższej jakości skóra ECCO STONE BURNISHED wykorzystana do stworzenia modelu ECCO VITRUS I zapewnia luksusowy wygląd, a czarna kolorystyka podkreśla surowy styl Brogue. Zadbano również o najdrobniejsze szczegóły takie jak skórzana wyściółka czy ściągacz, które sprawiają, że jest to but stylowy, elegancki a jednocześnie męski.

ECCO VITRUS I – BOOT & SHOE
Luksus, klasa, dziedzictwo − to cechy charakteryzujące model ECCO VITRUS I. Wszystko to dzięki wykonanej ze skóry ECCO CALF CRUST cholewce. Wytworzenie jej wymaga tak wiele czasu, umiejętności I miłości, że może być traktowane jako forma sztuki. Ten wyjątkowy proces polega na zastosowaniu wysokiej jakości skóry cielęcej o bardzo drobnym ziarnie I zwartej strukturze, polerowaniu ręcznym, a następnie barwienie barwnikiem anilinowym. Niezależnie od tego czy wolisz BOOT w kolorze czarnym, czy naturalnym lub SHOE w kolorze czarnym, naturalnym lub denim blue, cholewka wykonana z tej skóry jest odzwierciedleniem prawdziwego luksusu.

PASEK ECCO LASSE
Każdy stylowy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie przynajmniej jeden formalny pasek do spodni. Z paskiem ECCO LASSE możesz mieć dwa, eleganckie paski w jednym. Wykonany ze specjalnej włoskiej skóry, z wyrafinowanym zapięciem umożliwiającym odwrócenie lub zmianę rozmiaru pasek ECCO LASSE jest perfekcyjnym dodatkiem do butów ECCO VITRUS I. Dostępny jest w kolorze czarnym o szerokości 3,5cm w trzech długościach: 90, 100 oraz 110cm.

PASEK ECCO DAN
Niestandardowy sprzęt, taki jak klamra paska ECCO DAN umożliwia przełączenie pomiędzy dwoma kolorami, dzięki czemu otrzymujemy dwa paski w jednym. Wykonany jest ze specjalistycznej włoskiej skóry garbowanej skórą roślinną, ręcznie szyty z dbałością o najmniejsze detale. Dostępny jest w kolorze “TESTA DI MORO/BLACK” o szerokości 3,5cm w trzech, różnych długościach: 90, 100 oraz 110cm. 

Kolekcja jest już dostępna w salonach i na oficjalnej stronie internetowej marki ECCO.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również