Newsello.pl

Kayah – "Po co" w wersji akustycznej!

Wielki przebój znanej polskiej artystki powraca, tym razem w odświeżonej wersji, specjalnie dla Meloradia w którym piosenkarka prowadzi swój autorski program muzyczny.
Kayah – "Po co" w wersji akustycznej! [fot. screen YouTube]
Kayah – "Po co" w wersji akustycznej! [fot. screen YouTube]

Legendarna artystka Kayah, specjalnie dla słuchaczy Meloradia, nagrała nową wersję swojego przeboju "Po co"! Premiera utworu miała miejsce na antenie stacji 26 marca.

Teledysk nowej akustycznej wersji piosenki jest dostępny do obejrzenia w serwisie YouTube. Oryginalną wersję wielkiego hitu Kayah obejrzano tam aż 15 milionów razy. Singla można również wysłuchać w serwisach streamingowych.

Nie trzeba było mnie długo namawiać, dlatego że ta nowa wersja ma swój konkretny cel. Jest nim podkreślenie mojego związku emocjonalnego z Meloradiem. Chciałam, żeby Meloradio miało swoją własną wersję tej piosenki, pasującą do tego, co można w nim usłyszeć, ale także do takiego meloradiowego zamysłu – aby ludziom dawać mnóstwo ciepła, spokoju. Więc powstała wersja akustyczna, bardzo pozytywna, leciutka, przyjemna. Mam nadzieje, że Ci, którzy przyzwyczaili się do pierwotnej wersji, tę także polubią. Nie wiem czy to efekt świeżości, ale na daną chwilę wolę ją od oryginału.

mówi Kayah.

"Po co" to jeden z największych polskich przebojów ostatnich miesięcy. Bardzo się cieszę, że Kayah przygotowała jego specjalną wersję, która idealnie pasuje do tego, co gramy w Meloradiu. Jestem absolutnie pewien, że piosenka spodoba się nie tylko naszym słuchaczom, ale wszystkim, którzy jej posłuchają.

dodaje Kamil Dąbrowa, redaktor naczelny Meloradia.

Kayah jest związana z Meloradiem od października 2017 roku, gdzie w środowe wieczory (18.00-20.00) prowadzi swój autorski program muzyczny "Tu i teraz".

"Po co" akustycznie!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel wydaje nowy album

Muzyka
piątek, 17 maja 2019, 13:58
Debiutancki album Roksany Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018oraz pierwszej edycji The Voice Kidsukaże się już 7 czerwca 2019 roku.
Mystic Festival 2019

Mystic Festival 2019 już 25 czerwca

Muzyka
piątek, 17 maja 2019, 13:41
Do Mystic Festival 2019 zostało dokładnie 40 dni. Podczas pierwszej od lat edycji kultowego festiwalu na trzech scenach wystąpi 28 zespołów.

Zobacz również