Newsello.pl

Jubileuszowa, limitowana kolekcja zegarków G-SHOCK

KIKUO IBE w 1983 roku, po dwóch latach nieprzerwanej pracy nad zegarkiem, którego nie da się zniszczyć, zaprezentował pierwszy model G-SHOCK.
Jubileuszowa, limitowana kolekcja zegarków G-SHOCK
Jubileuszowa, limitowana kolekcja zegarków G-SHOCK

Od tego momentu marka jest synonimem wytrzymałości oraz perfekcji i nieprzerwanie projektuje zegarki wprowadzając kolejne, rewolucyjne udoskonalenia. W roku 2018 obchodzimy 35 urodziny G-SHOCK. Z tej okazji japoński producent szykuje wiele niespodzianek, wśród których szereg specjalnych, limitowanych edycji G-SHOCK.

Od czego się zaczęło? Był rok 1981. Wtedy KIKUO IBE postanowił stworzyć super wytrzymały czasomierz. Przez dwa lata mozolnej pracy pochłaniającej ponad 200 prototypów, inżynier zaprezentował światu pierwsze, niezniszczalne dzieło – G-SHOCK model DW-5000. Fala fascynacji zegarkiem szybko zalała cały świat. Przez 35 lat marka zyskała rzeszę fanów, a czasami wręcz wyznawców, dla których G-SHOCK jest nieodłącznym elementem codziennej egzystencji.

    

W 2018 roku, G-SHOCK wypuści na rynek małą armię specjalnych, urodzinowych egzemplarzy. Pierwsza, jubileuszowa kolekcja, która otwiera paletę wyjątkowych modeli to 4 zegarki – GG-1035A-1A, GA-735A-1A, GA-135A-1A. GA-835A-1A. MUDMASTER to jeden z najdoskonalszych czasomierzy zaprojektowanych przez japońskich inżynierów. GG-1035A-1A jest odporny na wszelkie zabrudzenia, pyły i błoto oraz wyposażony m.in. w podwójny sensor z termometrem i cyfrowym kompasem. GA-735A-1A to zegarek z nieco inną, charakterystyczną kopertą, którą wieńczy tarcza w stylu 3D. GA-135A-1A posiada wskaźnik prędkości i odporność magnetyczną natomiast GA-835A-1A to najmniejszy z prezentowych czasomierzy. Ostatni doskonale sprawdzi się nie tylko na męskim, ale również na damskim nadgarstku. Wszystkie zegarki G-SHOCK wyposażone są w pakiet standardowych i charakterystycznych dla marki funkcji. Wśród nich wodoszczelność 200m, stoper, timer, alarm czy podświetlenie. Każdy z jubileuszowych, limitowanych modeli wyróżnia coś jeszcze. Po pierwsze data powstania marki wkomponowana na tarczy – 1983, a także specjalnie zaprojektowane, urodzinowe, złote logo na deklu.

'Mocne' wyposażenie marki G-SHOCK - guru japońskiej technologii, to nie wszystko! To co wyróżnia zegarki na tle konkurencji, to także charakterystyczny, rzucający się z daleka w oczy design.

Wyjątkowa marka, wyjątkowy jubileusz, wyjątkowe świętowanie! Wejdź na FP G-SHOCK POLSKA i śledź nowości i wydarzenia, które będą towarzyszyły 35. urodzinom niezniszczalnych zegarków!

Ceny prezentowanych modeli: 750zł – 1750zł.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Barbie x Paso – wyjątkowa kolekcja dla młodych adeptek mody! [fot. materiały prasowe / PASO]

Barbie x Paso – wyjątkowa kolekcja dla młodych adeptek mody!

Moda
czwartek, 26 lipca 2018, 12:17
Aktywność fizyczna nie oznacza rezygnacji z mody... wręcz przeciwnie! Sygnowane przez najsłynniejszą lalkę świata torby i piórniki pozwolą cieszyć się funkcjonalnością i wyróżniającym się z tłumu designem!

Zobacz również