Newsello.pl

Harry Styles wystąpi w Polsce [WIDEO]

Ze względu na duże zainteresowanie, międzynarodowa gwiazda Harry Styles ogłosiła kontynuację Love On Tour z 19 nowymi koncertami w Europie.
Harry2
Harry2

Po 43-dniowym wyprzedanym tournée organizowanym w arenach w 2021 roku i dwóch specjalnych koncertach One Night Only w Nowym Jorku i Londynie rok później, fani z całego świata ponownie będą mieli okazję zobaczyć Harry’ego Stylesa na żywo w wielu dużych miastach, podczas koncertów organizowanych w ramach trasy promującej jego nowy album „Harry’s House”. Będzie to pierwsza europejska trasa artysty organizowana na stadionach. 

Artysta wystąpil w Polsce 2 lipca 2023 na Stadionie Narowowym w Warszawie. 

O artyście: 

Harry Edward Styles – brytyjski piosenkarz, autor tekstów, muzyk, model i aktor. W latach 2010–2016 wokalista jednego z najpopularniejszych boys band, One Direction z którym wydał pięć albumów studyjnych.  ip
Fot: materiały prasowe

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również