Newsello.pl

Gwiazda "GRY O TRON" z wyrokiem za nieumyślne morderstwo

"SKAZANY" w kinach od 27 października.
Gwiazda "GRY O TRON" z wyrokiem za nieumyślne morderstwo
Gwiazda "GRY O TRON" z wyrokiem za nieumyślne morderstwo

"Skazany" to elektryzujący thriller sensacyjny producentów hitu "Drive", który przenosi widzów w sam środek jednego z najgorszych zakładów karnych w USA. W roli skazańca, odsiadującego wyrok za nieumyślne morderstwo, zobaczymy gwiazdę "Gry o tron" - Nikolaja Coster-Waldau. Partnerują mu znany z "Sicario" Jeffrey Donovan oraz Jon Bernthal, którego role w serialach "Daredevil" i "The Walking Dead" podbiły serca publiczności na całym świecie. Prezentujemy oficjalny polsi plakat i zestaw kadrów z filmu. "Skazany" (ang. "Shot caller") trafi na ekrany polskich kin już 27 października.


Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

Whitney – film o niezapomnianej, wyjątkowej artystce już w kinach! [fot. materiały prasowe Kino Świat]

Whitney – film o niezapomnianej, wyjątkowej artystce już w kinach!

Rozrywka
poniedziałek, 09 lipca 2018, 14:04
Życie Whitney Houston to historia, która zasługuje na ekranizację najwyższej próby. Dowiedz się więcej o filmie, który dokumentuje jej wielką karierę oraz upadek, przedstawiając prywatne materiały oraz wspomnienia jej najbliższych.

Zobacz również