Newsello.pl

Dido wystąpi w Poznaniu

Wokalistka wystąpi 16 listopada w poznańskiej Sali Ziemi MTP. Dido bilety na koncert już w sprzedaży.
Dido
Dido

Dido to jedna z najbardziej popularnych popowych wokalistek. Rozwój jej kariery przypadł na przełom XX i XXI wieku - wszystko za sprawą płyty ,,No Angel", która była jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii (ponad 22 mln sprzedanych egzemplarzy na świecie!). Każde kolejne wydawnictwo okazało się podobnym sukcesem. Utwór ,,Here With Me" znalazł się w ścieżce dźwiękowej filmu ,,Love Actually" czy ,,Bridget Jones: W pogoni za rozumem". Wydany w 2010 roku singiel ,,Everything to Lose" pojawił się w filmie ,,Seks w wielkim mieście 2".

Ostatni album piosenkarki, ,,Still on My Mind", ukazał się w marcu 2019 roku. W ramach promocji płyty, Dido wyruszy w pierwszą od 15 lat trasę koncertową. ,,Still On My Mind" to album, na którym Dido pokaże się w różnych odsłonach, począwszy od - jej ulubionego - hip hopu, po folkowe dźwięki. Cała płyta to zmysłowa mieszanka stylów i gatunków, znajdziemy na niej także trochę elektroniki i dancowych rytmów.

ip 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również