Newsello.pl

Czytaj oryginalne!

Wyniki badań czytelnictwa w Polsce udowadniają, że z roku na rok czytamy coraz mniej książek, ale przecież pisarze wciąż piszą, wydawcy wydają, a wy, Czytelnicy, czytacie.
Czytaj oryginalne!
Czytaj oryginalne!

Polacy chętnie sięgają po literaturę autorów zagranicznych, a nasze wieloletnie doświadczenie udowadnia, że chodzi nie tylko o przekłady, ale również o oryginalne wydania. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, czy w kraju można łatwo kupić takie książki, to odpowiedź brzmi: tak, w Krainie Książek.

Po co kupować wersje oryginalne?

Gdy biegle posługujesz się językiem obcym, to już się nad tym nie zastanawiasz.
Edycje oryginalne są lepsze, bo nie zawierają żadnych błędów w tłumaczeniu, czytasz dokładnie to, co autor chciał przekazać, a nie to, co tłumacz starał się przekazać. W przypadku, kiedy Twój język obcy nie jest biegły, czytanie, to najlepszy sposób, żeby takim się stał. Nie martw się, że wydasz fortunę, a książka wyląduje na półce. Możesz kupić setki książek w zaskakująco niskich cenach, dzięki temu łatwo sprawdzisz, czy poradzisz sobie ze zrozumieniem tekstu.

Kolejnym plusem kupowania wydań bez przekładu jest to, że już nie musisz czekać na polską premierę najnowszej książki swojego ulubionego autora. Dzięki nam masz dostęp do ogromnej bazy literatury światowej.

CZYTAJ ORYGINALNE! SPRAWDŹ OFERTĘ!

Dlaczego Kraina Książek?

– Jesteśmy polskim sklepem internetowym, kupując u nas zawsze otrzymujesz pełne informacje dotyczące zamówienia w języku polskim.
– Możesz do nas napisać i zadzwonić, rozwiejemy Twoje wątpliwości i odpowiemy na wszystkie pytania.
– U nas nie musisz tracić czasu na infolinii i rozmawiać z automatyczną sekretarką.
– Jeśli książka dotrze do naszego magazynu w stanie odbiegającym od ideału, my zajmujemy się całym procesem reklamacji, a Ty otrzymujesz nowy egzemplarz książki. Nie musisz prowadzić korespondencji z zagranicznym sprzedawcą.
– Mamy ogromną bazę dostępnych publikacji, liczy ona klika milionów tytułów, kupisz u nas literaturę piękną, komiksy, książki naukowe i wiele więcej. Sprowadzamy je z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, a nawet Japonii.

NAJLEPSZE OFERTY - ZOBACZ AKTUALNE PROMOCJE!

Przekonujemy nieprzekonanych

Gdy wciąż zastawiasz się, czy warto odwiedzić naszą stronę i zamówić książkę, to przygotowaliśmy dla użytkowników portalu DlaStudenta specjalny kupon rabatowy, który obniża wartość zamówienia o 10%. Kod dlastudenta należy wpisać przy składaniu zamówienia przez naszą stronę. Kod jest ważny do końca 2016 r.

Zapraszamy na naszą stronę http://krainaksiazek.pl/
Jeśli masz jakiekolwiek pytania – napisz do nas: zamowienia@krainaksiazek.pl

Sprawdź opinie o nas:
http://www.sklepy24.pl/sklep/krainaksiazek_pl/opinie

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Pręgierz - Teraz Fot: Karol Krukowski (materiały prasowe OKiS)

Pręgierz. Jak twardy dysk pamięci - premiera książki

Kultura
wtorek, 30 listopada 2021, 09:13
Nad stworzeniem tej wyjątkowej opowieści fotograficznej Karol Krukowski pracował kilka lat, szukając odpowiedniego bohatera. Ostatecznie wybór padł na obiekt z serca rodzinnego miasta fotografa – wrocławski pręgierz. To jemu autor udzielił głosu.

Zobacz również