Newsello.pl

„Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce” - spotkanie autorskie z Katarzyną Kędzierską

Gromadzenie rzeczy, kupowanie „w nagrodę za ciężki dzień” wcale nie uszczęśliwia i nie czyni nas lepszymi.
Katarzyna Kędzierska, „Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce”
Katarzyna Kędzierska, „Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce”

Na pytanie jak zerwać ze zgubnymi nawykami i zmienić hierarchie potrzeb odpowiada Katarzyna Kędzierska w książce „Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce” (Znak). Już 31 sierpnia w warszawskim salonie Empik odbędzie się spotkanie z autorką.

Minimalizm często bywa postrzegany jako wybór pełen wymagających wyrzeczeń i krępujących ograniczeń. W książce „Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce” Katarzyna Kędzierska udowadnia, że mniej przedmiotów, to więcej spokoju i radości z tego, co już masz. Rady autorki są zaskakująco proste: korzystaj z życia świadomie. Poznaj zaskakująco prosty i konkretny plan pozbycia się przytłaczającego nadmiaru. Zacznij od drobnych zmian. Od małych bastionów chaosu: szafki z przyprawami, szuflady z biżuterią. Spróbuj spędzić 21 dni bez czegoś, co wydawało się niezbędne – to wystarczy, by wyrobić w sobie nawyk.

Katarzyna Kędzierska to autorka największego w Polsce bloga o minimalizmie Simplicite.pl i projektu Szafa Minimalistki, prawniczka, praktyk biznesu. Jej przemyślany, przyjazny przewodnik po sztuce prostego życia jest wynikiem własnych doświadczeń i poszukiwań.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, jak wykorzystać minimalizm do tego, by żyć świadomie i mądrze oraz spożytkować tę wiedzę w praktyce. Autorka zaproponuje sprawdzoną technikę radzenia sobie z niepotrzebnymi rzeczami, z którymi do tej pory nie potrafiliśmy się rozstać. Warto przynieść te rzeczy na spotkanie. Do pozbycia się ich wykorzystane zostanie specjalne pudło.

31 sierpnia, godz. 18:00
Empik Arkadia
Warszawa, Al. Jana Pawła 82

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również