Newsello.pl

Bloo Crane wystąpi w Warszawie

Już w najbliższą sobotę, 20 czerwca w Klubie Stodoła odbędzie koncert formacji Bloo Crane z Krakowa! Wydarzeniu towarzyszyć będzie również impreza Pride Party. Wstęp darmowy, otwarcie drzwi o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy!
Bloo Crane + Pride Party
Bloo Crane + Pride Party

Serdecznie zapraszamy 20 czerwca do Klubu Stodoła na Pride Party, połączoną z koncertem zespołu Bloo Crane. Z tej szczególnej okazji w naszej ofercie przez cały dzień znajdziecie tęczowe drinki, a na wszystkich chętnych czekać będą farby do malowania twarzy oraz nasza tęczowa ściana!

Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie formacja Bloo Crane - dwójka artystów tworzących połączenie chwytliwych melodii, house’u oraz electropopu. Duet składa się̨ z wokalisty i tekściarza Michała Polańskiego oraz producenta muzycznego Krzysztofa Kołodziejczyka. Pomimo rożnych gustów muzycznych, ich dwa pozornie odmienne światy zderzają się ze sobą, tworząc taneczny mix. Zespół powstał w 2016 roku w Krakowie, dwa lata później stał się częścią projektu My Name Is New wytwórni Kayax, współpraca szybko zaowocowała kontraktem fonograficznym. Ich piosenka „Head in the sky” zagościła na albumie „Music 4 Queers & Queens” wydanym w czerwcu 2020. Debiutancki album „Bloo Feelings”, który zostanie wydany latem w 2020 roku, to energetyczny wybuch elektronicznych brzmień, poruszających do tańca. Lirycznie to jednak opowieść o uczuciach, z którymi mierzy się każdy z nas. Samoakceptacja, odkrywanie swojej seksualności, frustracja, czy niepokój to problemy z którymi boryka się̨ wiele osób. „Bloo Feelings” to podróż przez te uczucia, opakowane i zamknięte w barwną kreację, którą artyści chcą się̨ podzielić́, pokazując tym samym, że nikt z nas tak na prawdę̨ nie jest osamotniony w tym co odczuwa.

Sobotni koncert Bloo Crane to kolejne z serii wydarzeń, odbywających się w letniej odsłonie Klubu Stodoła, pełniącej w tym okresie również funkcję pubu oraz restauracji. Wakacyjną scenę Stodoły 12 czerwca zainaugurował występ poznańskiej formacji Rat Kru. W klubie przez całe lato odbywać się będą liczne darmowe koncerty oraz wydarzenia kulturalne.

Serdecznie zapraszamy!

ip

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również