Newsello.pl

Blindead, MuN, Fleshworld wystąpią we Wrocławiu

Już 26 kwietnie we wrocławskim Klubie Pralnia wystąpią Blindead, MuN oraz Fleshworld.
Blidead_Niewiosna
Blidead_Niewiosna

Blindead (Trójmiasto) – post-metal/kraut metal
Po niezwykle ciepło przyjętych wspominkowych koncertach kultowej płyty “Autoscopia / Murder In Phazes” Blindead wraca do gry! Zespół, który na polskim podwórku to niekwestionowany lider w obszarze post metalu i pokrewnych brzmień, już w kwietniu zagra koncerty w Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie oraz Warszawie, w ramach trasy promującej nowy album “Niewiosna”, nagrany z gościnnym udziałem Michała "Nihila" Kuźniaka (Furia, Morowe, Messemord). Materiał ten otwiera nowy etap życia zespołu, którego trzonem obecnie jest Mateusz Śmierzchalski, Konrad Ciesielski oraz Bartosz Hervy. Gwarantujemy, że będzie to niezapomniany wieczór!
(autorem oprawy graficznej trasy jest Bartosz Hervy)

MuN (Wrocław) – space/doom rock
Czy z Wrocławia kursują promy kosmiczne gwarantujące pasażerom dalekie podróże międzygwiezdne? Okazuje się że tak, nazwa promu to MuN i startuje zaledwie za rogiem Twojego mieszkania. Wrocławski kwartet to gwarant psychodelicznej, space rockowej wycieczki w nieznane. Zeszłoroczna, świetnie przyjęta "Opia" tylko potwierdziła pozycję zespołu na rodzimym, psycho rockowym podwórku. Zatem nie ma co zwlekać, wystarczy zapiąć pasy i wsiąść na pokład wahadłowca MuN - 71.

Fleshworld (Kraków) - post-metal/dark hardcore/sludge
Niemal dekada na scenie to czas, w którym Fleshworld dotarł do polskiej ścisłej czołówki hałasowania spod znaku sludge/post metalu. Z każdym kolejnym wydawnictwem (czy to demo, LP, split) widać ewolucję w kompozycjach utworów oraz brzmieniu - i tak z ciężkich, hardcorowych dźwięków kroczą coraz bardziej ku psychodelicznej otchłani. Krakusy doświadczone licznymi występami na żywo wiedzą jak przekazać słuchaczowi potężny ładunek emocjonalny, który niesie ich muzyka. Pozycja obowiązkowa dla fanów takich składów jak ISIS bądź Neurosis.

Koncert:
Data: 26 kwietnia 2019, 
Miejsce: Klub Pralnia, 
drzwi 19:00 start 20:00

Bilety:
59 zł - przedsprzedaż przez witrynę GOOUT oraz w punktach sieci Ticketmaster (EMPiK, Media Markt itp)
69 zł - w dniu koncertu

ip

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Skalpel

Skalpel Big Band wystąpi w Sopocie

Muzyka
wtorek, 16 lipca 2019, 17:41
Duet Skalpel to dzisiaj już klasyka europejskiego nu jazzu. Koncert odbędzie się już 19 lipca w Operze Leśnej.
Roksana Węgiel

Roksana Węgiel wydaje nowy album

Muzyka
piątek, 17 maja 2019, 13:58
Debiutancki album Roksany Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018oraz pierwszej edycji The Voice Kidsukaże się już 7 czerwca 2019 roku.

Zobacz również