Newsello.pl

Apocalyptica powraca do Polski z hitami! [WIDEO]

Apocalyptica Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024 będzie niesamowitą trasą oddającą hołd twórczości zespołu Metallica.
Apocalyptica Plays Metallica Vol. Tour 2 2024
Apocalyptica Plays Metallica Vol. Tour 2 2024

15 oraz 16 października 2024 zespół odwiedzi dwa polskie miasta – Kraków oraz Warszawę.

Powrót do korzeni

Kto by pomyślał, że rockowe dźwięki pierwszej studyjnej płyty Apocalyptica „Plays Metallica by Four Cellos", powrócą w wielkim stylu? Po latach podróży, setkach koncertów i niezliczonych wspomnień, zespół postanowił wrócić do swoich muzycznych korzeni. To będzie istna podróż w czasie, w której klasyka i rock połączą się w jedną potężną falę rockowych dźwięków.

 Wieczory pełne emocji

Już tej jesieni fala rockowych dźwięków i emocji zawładnie dwoma polskimi miastami! Apocalyptica, grupa która od lat stanowi mieszankę instrumentalnego i muzycznego buntu, szykuje się do dwóch wyjątkowych koncertów w Krakowie (Studio) i Warszawie (Progresja). To będzie prawdziwy muzyczny spektakl, gdzie tradycja spotka współczesność, a metalowa moc gitar połączy się z elegancją wiolonczeli.

Eicca Toppinen, założyciel i lider zespołu Apocalyptica, nie kryje podekscytowania przed zbliżającymi się koncertami: „To niesamowite, że po tylu latach nasz hołd dla Metalliki wciąż tak przemawia do ludzi. Możliwość dzielenia się naszą miłością do muzyki Metalliki z publicznością na żywo jest absolutnie magicznym doświadczeniem. Tym razem wchodzimy z naszym show na nowy poziom, więc już nie możemy się doczekać tych koncertów i wspólnej zabawy z fanami!" - zapowiada lider.

Bilety będą dostępne do nabycia już od 23.02 od godziny 10:00, można je zakupić zarówno w serwisie eBilet, jak i w Knock Out Music Store. Pakiety VIP będą dostępne w ograniczonej liczbie na stronie internetowej zespołu.

 

 

Ip
Fot: Materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również