Newsello.pl

Alvaro Soler zaprasza na dwa koncety w Polsce [WIDEO]

Autor hitów "Sofia", "La Cintura", czy "El Mismo Sol", Alvaro Soler, zagra w marcu 2022 roku w Polsce.
Alvaro Soler (materiały prasowe)
Alvaro Soler (materiały prasowe)

Alvaro Solerzagra w marcu 2022 roku w PolsceHiszpański muzyk, który podbił polskie notowania przebojów wystąp16 marca 2022 w COS Torwar (Warszawa) i 18 marca 2022 w TAURON Arenie Kraków.

Sukces, jaki Alvaro Soler odniósł w ostatnich latach można spokojnie nazwać sensacją. Hiszpańsko-niemiecki muzyk w mgnieniu oka zdobył serca słuchaczy w całej Europie i Ameryce Południowej, podbijając sceny i notowania na całym świecie. W zaledwie cztery lata mówiący w sześciu językach 30-latek otrzymał ponad 80 złotych i platynowych nagród, sprzedał ponad 2 miliony albumów, zagrał z Jennifer Lopez i został trenerem we włoskim „X-Factor”. To wiele przeżyć i powód, dla którego Alvaro Soler w 2020 postawił na wyciszenie. Rok bez ciągłych podróży, 365 dni pisania nowych utworów. 

„MAGIA” została właściwie zainspirowana przez fanów: „Ostatniego lata otrzymałem wiele próśb: ‘Rok jest taki ciężki, dlaczego czegoś nie wypuścisz?’ To oni przypomnieli mi o powodach, dla których tworzę muzykę. Pisanie dla nich nowych utworów było świetną zabawą, czułem ciągłą chęć tańczenia podczas tego procesu. Jeśli piosenka ma taką siłę, to wiesz, że jest w tym coś słusznego ” – mówi artysta. „MAGIA” to pierwszy singiel po przerwie, a na lato tego roku zaplanowany jest album o tym samym tytule. 

Przedsprzedaż biletów dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie oraz zarejestrowanych użytkowników AlterKlubu rozpocznie się 23 kwietnia 2021 o 12:00. Start sprzedaży otwartej 24 kwietnia 2021 o 12:00

ip
Fot: materiły prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również