Newsello.pl

Adele zapowiada magiczne lato w Monachium. Wyjątkowe koncerty pod otwartym niebem! [WIDEO]

Artystka zaszczyci widzów swoją obecnością w Monachium Messe, gdzie powstanie specjalnie zaprojektowana arena, mogąca pomieścić imponującą liczbę 80 000 osób.
Adele Fot: materiały prasowe
Adele Fot: materiały prasowe

Adele, jedna z największych gwiazd muzycznych na świecie, ogłosiła niepowtarzalne letnie koncerty, które rozpalą serca fanów w Monachium. Wydarzenia zapanowane zostały na 2, 3, 9 i 10 sierpnia 2024 roku.

Adele wraca do Europy kontynentalnej po ośmiu latach – wyjątkowe przeżycie dla fanów.

Te koncerty oznaczają nie tylko powrót Adele na scenę, ale również inauguracyjny występ artystki w Europie kontynentalnej od 2016 roku. Jak sama gwiazda zdradziła na Instagramie, ta jednorazowa, stworzona na zamówienie, plenerowa arena to miejsce, gdzie będzie mogła realizować swoją artystyczną wizję. „A one off, bespoke pop-up stadium designed around whatever show I want to put on? I couldn’t think of a more wonderful way to spend my summer” – napisała Adele.

Po wielkim sukcesie serii weekendowych koncertów "Weekends With Adele" w Las Vegas, które zdobyły uznanie zarówno krytyków, jak i fanów, artystka znajduje się obecnie w ostatnim etapie tego muzycznego widowiska, trwającego do połowy czerwca. Oczekuje nas jeszcze 50 niezwykłych występów tej serii, co razem z wcześniejszymi koncertami w Londynie i Las Vegas, sprawia, że fani Adele mają szansę na przeżycie niezapomnianego lata muzycznych emocji.

ip
Fot: materiały prasowe

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również