Newsello.pl

TR/ST zaprasza na koncerty. Darkwave na polskich scenach! [WIDEO]

To niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w atmosferze koncertu promującego jego najnowszy album, którego premiera zbliża się wielkimi krokami.
TR/ST Fot: materiały prasowe
TR/ST Fot: materiały prasowe

2 października 2024 roku to wyjątkowa data dla miłośników mrocznych dźwięków elektroniki. Tego dnia w krakowskim klubie Kamienna 12 oraz 3 października 2024 w warszawskiej Progresji, zagoszczą elektroniczne brzmienia TR/ST - artysty znakomitego ze swoich charakterystycznych kompozycji darkwave

TR/ST (wcześniej znany jako Trust)

TR/ST, dawniej znany jako Trust, to pseudonim producenta i wokalisty Roberta Alfonsa. Współtworzył on początkowo duet z Mayą Postepski, perkusistką zespołu Austra. Ich wczesne brzmienia przyrównywane były do Depeche Mode i Joy Division, a ich wspólny debiutancki album "TRST" został nominowany do Juno Award. Po odejściu Postepski, projekt przekształcił się w solową działalność Alfonsa, który odważnie eksperymentuje z różnymi nurtami muzycznymi. Jego muzyka porusza się od mrocznej i intymnej elektroniki po ekstatyczne taneczne utwory, a także industrialno-ambientowe pejzaże. W tym roku ukazała się jego nowa EP "TR/ST EP", zawierająca singiel "Robrash" oraz kolaborację z kanadyjską gwiazdą hyperpopu Cecile Believe. Artysta obecnie pracuje nad kolejnym albumem, który obiecuje być przełomowy w jego karierze.

Jesienią TR/ST w Polsce

Jesienią TR/ST zawita do Polski, by zaprezentować swoje utwory na żywo. Koncerty w Krakowie i Warszawie to wyjątkowa okazja, by doświadczyć intensywności i głębi jego muzyki w bezpośrednim kontakcie z artystą. Bilety w cenie 119 zł trafią do ogólnej sprzedaży 17 maja o 10:00, więc nie czekaj - zarezerwuj swoje miejsce już dziś i przygotuj się na muzyczną podróż, której doświadczysz tylko raz w życiu!

ip
Fot: materiały prasowe 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również