Newsello.pl

Samara Joy wystąpi na jedynym koncercie w Polsce! [WIDEO]

Olśniewająca Samara Joy, laureatka trzech nagród Grammy, zawita do Polski na jedyny koncert w ramach swojego europejskiego tournée, który odbędzie się 12 kwietnia 2024 w pięknej sali NOSPR w Katowicach.
Samara Fot: materiały prasowe
Samara Fot: materiały prasowe

23-letnia artystka, znana z nagrodzonego Grammy albumu „Linger Awhile”, toruje sobie ścieżkę do grona legend takich jak Sarah, Ella i Billie. Jej bogaty i aksamitny głos zdobył uznanie międzynarodowych gwiazd, a także zapewnił jej występy w najpopularniejszych programach telewizyjnych.

Kim jest Samara Joy:

Samara Joy, urodzona w 1999 roku w Nowym Jorku i wychowana na Bronxie, pochodzi z rodziny muzyków. Jej talent został dostrzeżony, gdy w 2019 roku zwyciężyła w konkursie wokalnym Sarah Vaughan International Jazz Vocal Competition.

Jako studentka postanowiła nagrać swój debiutancki album „Samara Joy”, który ukazał się w 2021 roku nakładem niezależnej wytwórni Whirlwind. Jej drugi album, „Linger Awhile”, przyniósł jej kolejne sukcesy i międzynarodowe uznanie.

Będziemy mieli niepowtarzalną okazję doświadczyć magii jej głosu na żywo w zachwycającej sali NOSPR w Katowicach. To wydarzenie, które zapisze się w historii polskiej sceny muzycznej!

Bilety w cenach:

  • 199 zł (4 strefa)
  • 249 zł (3 strefa)
  • 299 zł (2 strefa)
  • 349 zł (1 strefa)

ip
Fot: mateirały prasowe 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również