Newsello.pl

Rockowo – popowy utwór Roxie Węgiel i Smolastego podbija internet! [WIDEO]

,,Nie Mów Że Kochasz" zachwyca fanów artystów!
Smolasty i Roxie Węgiel/ Fot: Wojciech Koziara
Smolasty i Roxie Węgiel/ Fot: Wojciech Koziara

W polskim świecie muzycznym już od jakiegoś czasu rozbrzmiewały plotki o Roxie Węgiel i jej możliwych kolaboracjach muzycznych z innymi artystami. Zdecydowanie wspólny utwór ze Smolastym był strzałem w dziesiątkę!

Idealne duo

Rozpalająca serca młodych fanów muzyki Roxie Węgiel i ceniony rapowy wokalista Smolasty zaskoczyli fanów swoją kolaboracją. Oboje artyści, znani ze swojego indywidualnego stylu muzycznego, połączyli siły, by stworzyć wyjątkowy utwór „Nie mów że kochasz". . Ich nowy kawałek łączy w sobie niezwykłą mieszankę rockowej pasji, popowej delikatności oraz hipnotyzujących brzmień rapu.

Fani chcą więcej

Współpraca artystów stanowi prawdziwą nowość w świecie polskiej muzyki. Roxie Węgiel, zachwycająca charyzmą i niezwykłym wokalem, połączyła siły z raperem, który podbija serca słuchaczy i listy przebojów. Jaki jest tego efekt? Dynamiczny utwór, który niesie ze sobą przekaz, ogromne emocje i energię. Fani chcą więcej takich utworów.Trzymajmy kciuki, by Smolasty i Roxie Węgiel kontynuowali swoją muzyczną kolaborację i jeszcze niejednokrotnie zaskoczyli nas kolejnymi genialnymi utworami!

 

 

Ip
Fot: materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również